Chrám Andromedy + Portál + strážce záznamů - 3,066 kg

Vyprodáno

Krystalový mistr, který mnohé vypráví. Je to krystal, který je napojený na sféru Andromedy, krystal obsahuje světelný portál pro vstup do chrámu, kde jsou předávány především moudrosti a učení, jenž nesou Andromeďané, setkání duchovní rodiny členů, jenž jsou nyní na jiných místech, domovech než na Andromedě... 

Je zde předání i práce s posvátnými rostlinami, bylinkami, stromy, květinami, které nesou klíče pro veškerou nápavu našich těl, DNA a také otevírání zámků a našeho Vědomí. Každá rostlina v sobě nese zdrojovou esenci a byly nám tyto rostliny na Zemi dány spolu s Andromeďany, jenže nesou tuto knihovnu moudrostí rostlinných bytostí a na jejichž planetě můžeme najít veškeré rostliny z moha dimenzí i prostorů k jejich předání informaci a zdrojového zachování. 

Krystal sám provází několik průvodců - Taniel, De-Evi, Litraah - každý z nich má na starosti jinou oblast předání, avšak přichází jako kontaktéři s krystalem. 

8 880,00 Kč

Je zde také léčitelské předání skrz krystal pro naše fyzická těla a předání těchto vědomostí a schopností pomocí vlastního uzdravování a odkodování vzorců uložených v kolektivním podvědomí a osvobození oblasti duchovního srdce. 

Je pro bytost která cítí propojení s Andromedou, nebo sama je Andromeďanem na Zemi a má si zde vzpomenout na svou úlohu při Vzestupu Planety Země a bytostí na nich žijích. Je pro člověka, pro kterého bude snadnější kontakt a komunikace s bytostmi, průvodci a domovní sférou Andromedy.

Tento krystal je určen jak na hlubokou osobní práci, vizionářství, alchymistické postupy, stahování energií a potřebných klíčů zde na Zemi, tak také jako krystal pro kolektivní práci Vědomých bytostí. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ