Chrámové ametystové žezlo

Vyprodáno

Chrámové velké Ametystové žezlo, který je propojené s více celistvými žezly, je to energie společenství, kdy tyto žezla byla dána dohromady pro vyšší Duchovní silu ukotvenou na Zemi. Zároveň se jedná o chrámové žezla s více zakončeními. 

Toto žezlo, jenže Zastupuje více žezel nese jak silnou osobní energii, tak je propojena i s chrámovou energií, kolektivním předáním a spolupráci s vyššími jemnohmotnými sférami, které s námi spolupracují a jsou s námi propojeni. 

Tento krystal díky chrámu je propojený s moudrostí a energií nanebevzetých mistrů, duchovních rádců, jenž dosáhli určité moudrosti a poznání a podílejí se na tom Nejčistějším předání a pomoci nám Lidstvu na Zemi.

Můžeme krystal mít poblíž svého těla, když spíme, aby k nám mohl hovořit skrze sny a kde můžeme v meditativním stavu navštěvovat vyšší světelné chrámy, kde můžeme být učeni, dostávat další indicie pro naše další kroky v přítomnosti na Zemi.

Žezlo může být součástí setkání kulatých stolů, seminářů a všude, kde různí lidé nabízejí odlišné pohledy na situaci. A tak vždy mohou zapadnout dílky do celé skládačky. 

Ametystové žezlo nese jak hlubokou Moudrost v propojení s Vědomím Tvůrce. Pomáhá nám uvědomovat si kroky, které jsme již prošli, situace, ze kterých jsme se poučili, abychom se dokázali ocenit a pochválit. Tento krystal nás nalazuje na velikost a světlo naší duše, možná si připadáme, že nám něco nejde, že nejsme jasnovidní, jasnoslyšní a můžeme se ponižovat, ale toto je pouhá iluze.

To vše můžeme cítít jako dary uvnitř nás,ale také cesty, které můžeme objevovat, které jsou nám k dispozici, i průvodci čekají až otevřeme nové témata, nové obzory sebe sama a propojíme se s Nekonečnem.

Osvobodit se od všech omezení a propojit se sebou, přijímat zpátky svoji sílu.

1,1 kg

4 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ