Chrámový křišťál

Vyprodáno

Chrámový surový křišťál do ruky, který na svém vrcholu nese více zakončení a je propojený s energií krystalových chrámů, kde můžeme vstupovat a kde dochází k předávání informací, učení a zkouškám a také přípravám na situace, které nás čekají. 

V krystalovém chrámu tedy mohu načerpávat, vzdělávat se, hledat odpovědi nejen na mé osobní otázky, ale otázky MnohoVesmíru. V krystalovém chrámu mohu přijímat a ukotvovat své poslání svou esenci na Zemi a nechat se zde léčit na všech úrovních.

Krystal je kontaktní, mohu jej držet v ruce, pokud se potřebuji na něco zeptat, hledám odpovědi na mé otázky. Pomáhá nám také v překročení osobních hranic a toho, kde a čemu se ještě potřebujeme otevřít. I když některým věcem nerozumíme, silně bychom je měli cítit a to pro nás může být dostačující odpověď. 

Krystalový chrám předává učení a také různé ,,nové,, postupy, metody, léčení. To, abychom úplně upustili od toho, jak věci jsou, jak je vnímáme na základě našich poznání a zkušeností a mohli přijmout, že všechno je jinak.

Chrám má rád sluneční paprsky, můžete jej proto vystavovat Slunci a slunečním kódům. Také miluje vodu v přírodě, můžete jej brát na posvátná nebo silová místa v přírodě a i z okolí si tak navnímat neviděnou energii okolí, jenž přesahuje zemskou úroveň. 

0,2 kg

1 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ