Chryzokol - Modrý paprsek

Vyprodáno

Nádherný a velmi silný mistrovský Chryzokol jako krystal plný barev, síly je zde přichází jako krystalické Vědomí, které nám aktivně pomáhá uvádět do rovnováhy Srdce, Hrdlo (centrum komunikace) a 3. oko.

Tento krystal byl součástí energie semináře Modrého Paprsku a nese tak v sobě ukotvené předání, které vyzařuje.

Tento surový chryzokol je silný kámen, který bude působit v prostoru, kde bude ukotven, jeho pole má daleký dosah. 

Mnoho lidí energii ve svém těle umí vést do centra Srdce, avšak dostat je výš, do centra Komunikace a vyřčení všeho, co cítím a nebo Třetího oka, už nejde mnohým tak snadno.

Vše začíná u portálu Srdce jako centrum Sebelásky, jít za tím tichým hláskem hrdce nebo naopak velkým pocitem, přes který již nechceme jít. Kdy se nám vyvolávají vzpomínky toho, kdo jsme své srdce neposlechli a tyto energie zde mohou působit jako otisky smutku nebo pocitu viny vůči sobě. Je našase odpustit si po všech liniích.

Mohou zde být i klíče k smutku nebo pocitům ztráty, viny, zneužití síly, jít prosti srdci z doby Atlantídy, Lemurie. Témata, která kolektivně vyvstávají a očišťují se, a kdy já mohou být tím světelným pracovníkem, který takto kolektivně koná pro očistu Planety. Mnoho z toho, co můžu cítit nemusí být mé, ale souhlasil jsem s tím, že pomůžu očistit to, co je pro ostatní tak těžké pustit...

A tato srdeční úroveň vibruje, otevírá se, vyzařuje se, aby mohla poslat paprsek a zažehnout naše hrdlo jako centrum komunikace. Kdy chceme hlasem vyřknout naše nejhlubší pocity, jasně říci své hranice, dát najevo, co se nám líbí, dát najevo to, co se nám nelíbí.

Dovolit si slovem plně projevit sám sebe, uvolnit slova chvály, ale i slova, kdy jsme neprojevili svou sílu, kdy jsme raději mlčeli. Vyřknout na hlas, co se ti nelíbí, neboť otevřené srdce již nechce lhát, a tak říká pravdu. Tyto dva kanály stávají se pak Jedním a pokud projdeme touto zkouškou, vyšle se tak silný paprsek do našeho 3. oka, kde nastává nová cesta.

Cesta Pravdy a uzření Pravdy, neboť já jsem cítím srdcem pravdu, sám tu pravdu nebojím se vyřknout, tak mohu uvidět další skládačku Pravdy, neboť jsem takto připraven.

Tento krystal je pro připravené, kteří na sobě chtějí pracovat, jsou si Vědomi, že bude probíhat očista a že budou nastávat situace, které povedou k tomu, abychom si něco uvědomili, něco změnili...

!! Tento krystal nesnese vodu, vodou se neočisťuje ani neomývá, neotírá. I od prachu pouze dotekem, způsobuje totiž reakce v propojení s vodou...

Jeho energie je velmi silná, v prvních dnech může přijít fyzická očista, je to tak v pořádku. Tak stejně můžete kámen přesouvat do jiných místností, pokud toho bude na vás hodně... Můžete cítit v blízkosti kamene tlak na Srdci, na 3. oku, je to tak v pořádku, kdyby toho bylo opět hodně, krystal dám do jiné místnosti a poprosím, aby na chvíli omezil své vyzařování :-)

2,65 kg 

13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ