Citrín katedrálový + Melounový turmalín

Vyprodáno

Naproto výjimečný, unikátní světelný poklad citrínu ve své přírodní a surové formě, kterým navíc prostupují melounové turmalíny. Tento kousek vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním, tak jako většina citrínů na trhu. Najít takovýto přírodní a velký kus je opravdu zázrakem, který se dostal do České republiky a má své Poslání. 

Citrín je kamenem síly, zářícího slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit. 

Dostal se do České - Slovenské republiky a je jedním z krystalů, který je propojený s kolektiví silou národa, majestátného LVA, který si je vědom své síly, své energie, svého poslání. Oheň, který se udržuje neustále při vědomí, malá jiskřička, která stačí k tomu, aby zažehla u těch, co má, velké planoucí pochodně, které mohou skutečně prozářit celý Svět... 

Jsme povolávání ke své síle, k síle osobní, od které to vše začíná, k síle našeho národa, k síle celosvětové - a ač jsme všichni Jedno, určitá území jsou energeticky vybrána pro konkrténí práci, a tak byl určen i silový český portál - PRÁH multidimenzionality. 

Stahujeme a připravujeme se na události, situace a věci, které vnitřně jako Duše máme naplánované a souvisí se Vzestupem do vyšší Dimenze. 

Krystalem prochází melounový turmalín, zosobnění zelené a růžové esence, neboli barev Srdce, Bezpodmínečné Lásky ve své čistotě. SRDCE V SRDCI.

Krystal melounkového turmalínu nás učí Vzájemnosti, Respektu, Toleranci. Pochopení, že ať jsme každý z jiné sféry, jiného těsta, přeci jen jsme JEDNO, pomáhá tak otevírat klíče odlišnosti do plného propojení a pochopení, smíření různých galaktických ras na Zemi, právě skrze portál Srdce. 

19 000,00 Kč

Krystal a jeho dosah přesahuje časy i dimenze, jeho Světlo prochází až ke Galaktickému Slunci, kde je propojený skrze kódy a energie, které jsou přímým krystalovým paprskem stahovány k nám na Zemi ve své surové informační struktuře - hologramu. 

Nese v sobě také informace k odkrytí a předání klíčů léčitelských schopností Nové doby, kde je vše kvantové a naprosto Nové, je to plné osvobození všech přijatých vzorců, které jsme jako lidstvo přijali. Plné osvobození naší Duše...

Je zde Spolupráce s krystalem jako Vědomou bytostí, jenž na Zemi ukotvila své Vědomí, neboť tady má svůj úkol. Je pro ty, kteří s krystaly již pracují, ale nebo pro ty, kteří krystal cítí celou podstatou svým Srdcem...

Citrín katedrálový nese mnohé nepředatelné je zde také práce s lidmi, neboť citrín se ke každému, koho potká na své cestě, spustí zlaté paprsky proudící naším tělem a aktivuje, prozařuje a rozvibrovává ty nejméně kmitající části v nás, které se mají již aktivovat k tomu, abychom se mohli Posunout a Osvobodit, aby naše těla byla připravena na sílu, které se v nás chce ukotvit.

Jedná se samozřejmě o sbírkový kousek s nepředatelnou energií. Proto si vyhrazuji právo zrušit objednávku, pokud přijde informace, že citrín má být jinde...

Najdeš sílu být jeho strážcem?

Citrín má 2,3 kg


I pokud cítíte, že nejste strážcem a spolu-pracovníkem Citrínu, nechte na sebe působit a načerpávat jeho silné zlaté energie, které souvisí se vší, co nadchází, co již DĚJE SE...

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ