Citrín katedrálový 2,15 kg

Vyprodáno

Další výjimečný krystalický kousek přírodního katedrálového citrínu, unikátního kódového krystalu nesoucí informační záznamy a hologramy, které krystal může vysílat. Je to citrínový krystalický Zdroj v napojení na centrální galaktické Slunce a stahování přímých informací přímo ze Slunce a pak mohou být krystalem vysílány do pole a našich fyzických těl.  

Přírodních citrínů je velmi málo, tento kousek vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, tak jako většina citrínů na trhu, dá se to poznat i podle nákupní ceny.

Citrín zastupuje svými paprsky propojení s galaktickým Sluncem a slunečními kódy, kdy krystal svým světlem může stáhnout plný potenciál čistých kódů a energií putující z centrálního Slunce k nám na Zemi. Kolem Země je mnoho energetických štítů nedorazí k nám úplně v čisté formě to, co by mělo. Proto se začali objevovat tyto katedrálové citríny, které paprsky skrze vyšší světelné katedrály spouští přes toto krystalické Vědomí potřebnou sílu Světla a kódů pro naše rozpomenutí, probuzení Vědomí.

Takovéto velké kusy citrínu jsem propojeny s opravdovým přijetím naší cesty a poslání, které má vždy vyšší smysl, než jsme sami schopni vidět nebo připustit. Tyto krystaly se dostávají lidem do rukou, jenž mají čisté úmysly a ve svém srdci cítí krystalický plamen a touhu něco změnit... avšak druhým nic nenutit a neovlivňovat. 

Je zde jako ukazatel toho, že jsme připraveni přijmout naší sílu, ukotvovat ji a používat ji s otevřeným Vědomím a Srdcem, bez chtíče a ega, v bezpodmínečnosti pro nejvyšší dobro Celku - vyššího Záměru... 

Tento krystal je také pulzujícím světlem v napojení na Zemské krystaly, které budou narovnávat a napravovat linie oblasti, měst a krajin, kde je krystal ukotven. 

Tento kousek může být součástí krajinného léčení, léčení a narovnání kódů Lidství a práci s osobní silou, sejmutí pocitů viny a zbavení se strachu vstoupení do vlastní MOCI, síly, a tím zahrnovat veškeré kódy i podvědomé vzorce, které tam s těmito tématy můžeme nést pro vysvobození se z energie, která toto naše Vnínání Tvoří. 

Citrín má zemský přesah, díky propojený s Galaktickým Sluncem jsou v čistotě přijímány nezkreslené a nezastiněné informace, které mohou být jak pro kolektivní informace, ale také se můžete stát určitým sdíleným komunikátorem s místy Vyšších sfér, kde skrze sluneční paprsky spadají nyní oblasti Lyry, Medvědice a také Orionu, jenž nese hlubokou stopu duchovního ega a pocitu Vedení, kontroly a důležitosti, kde dochází právě k narovnání ega a síly v lidech propojených s tímto místem. 

Na seminářích a setkáních tak krystal může vyzrcadlit konstalace pro smíření a vnitřní odpuštění, nalazení klidu, složení galaktických zbraní. 

Citrín katedrálový má 2,15 kg 

14 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ