Citrín katerdální + enhydro + kódy

Vyprodáno

Čtvrtý vodní citrín jako jeden z důležitých vodních přírodních citrínů na našem území, jako krystal, který svým růstem vyrůstal ve vodě nebo poblíž vod, kde formoval jeho unikátní fyzický vzhled, ale zároveň energetický, neboť tento krystal zastupuje Slunce - oheň v propojení s Vodou. 

OHNEŇ a VODA v jedné kombinaci a v dokonalém propojení. 

Na hlavní plošce je pak nepohyblivá vodní bublina ve vzduchové kapsli. Tyto výjimečné krystaly obsahuje vodu starou několik milionu let... Nese Zdrojovou vodní informaci uchovanou v čistém krystalovém Vědomí, se svým původním čistým plánem Země.

Jedná se o unikátní velmi silný kódový krystal. Když posvítíte na hlavní plochu krystalu, tak uvidíte vnitřní duhy a prostory, které vás vtáhnou do krystalu. Uvedené symboly jsou propojeny jak se Vzestupem, ale také předáním Arkturiánů, jenž tyto krystaly uvolnili v tuto dobu. 

Tento krystal je zde aktivně připraven pomáhat stahovat čisté sluneční kódy na Zemi skrze naše Vědomí a světelné - fyzické těla, ale také aktivně působit - očišťovat - uvolňovat pásma kolem slunce, jenž jsou zastřeny pro plné předání slunečních kódů. 

Co vše se s tímto vodním - ohnivým krystalem může spustit na osobní úrovni je velmi individuální, ale je to krystal pro Připravené a ty, kteří cítí krystal svým srdcem.

Tímto si dovoluji objednávku zrušit, pokud ucítím, že má jít někde jinde. Děkuji <3 

Citrín 0,55 Kg


8 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ