Citrín oboustranný vodní hadí krystal

Vyprodáno

Výjimečný surový citrín, jenž je vodním krystalem, který v sobě zároveň nese hadí energie, které je aktivní skrze celý krystal. 

Jedná se o oboustranný krystal, kde ve své jedné špici se pohybuje aktivní bublina vody a putuje v kapsli trojúhleníku. 

Tento krystal byl součástí plejádské geometrie, pokračoval skrze geometrii na Sírianskou geometrii, seminář Síň Síria, i modrý paprsek. Nese tak v sobě veškerý otisk, který se má předávat skrze krystal dál nejen pro osobní cestu, ale také kolektivní energie a informace. 

Jedná se o krystal, který má v sobě pulzující energii, která vše pozvedává výš, velmi pracuje s fyzickým tělem a vnitřní energií, práce s ní. 

Tento důležitý Citrín zastupuje Slunce - oheň v propojení s Vodou.

Přírodních surových citrínů je velmi málo, tento kousek vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, tak jako většina citrínů na trhu, dá se to poznat i podle nákupní ceny.

Tento krystal je zde aktivně připraven pomáhat stahovat čisté sluneční kódy na Zemi skrze naše Vědomí a světelné - fyzické těla, ale také aktivně působit - očišťovat - uvolňovat pásma kolem slunce, jenž jsou zastřeny pro plné předání slunečních kódů, zároveň matrice a otisky energetické práce, kdy byl aktivován a které v sobě nese a vyzařuje...

1,71 kg

22 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ