Citrín přírodní + portál Galaktické Slunce - 1,3 kg

Vyprodáno

Úchvatný zlatavý krystal citrínu ve své špici úžasnou duhovou - portálovou sférou galaktického Slunce. Citrín, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu. Poznáte především podle ceny, protože pravé citríny jsou poměrně dražší záležitostí.

Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Jít za svými sny. Žít život s vášní.

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, tento kousek ve své špici nese duhové kódy v napojení na galaktické Sluncem, které nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole.

Mnoho z toho však k nám v plné dávce skrze sluneční paprsky nesestoupí, a tak jsou právě citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprsky tak mohli přijímat energie, které pak dále rozvádí do svého okolí, působí na naše fyzická těla, která krystalizují a spouštění v nás určité spínače, jenž jsou propojeny se Vzestupem. 

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí Vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat. používat ji jako Tvůrce, energií ozdravovat, léčit a prospívat, nikoliv ničit nebo posilovat nežádoucí programy, a pocit oddělenosti a omezení na Zemi. 

Krystal, pokud jej držíme v ruce, ale také na dálku jeho paprsky nám dokáží tělem aktivovat a také zprůchodňovat vše, co je potřeba. Propojuje části těla, jenž mají utvořit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem.

Přijetí Nových energií, které jsou nám všem k dispozici, mnohdy čekají na uvolnění a připravenost fyzických těl, která jsou unavená, neboť mnoho z nás má pocit, že musí něco dělat, místo plného, hodnotného odpočinku, který nám právě pomáhá ve fyzických posunech.

Citríny obecně působí a dávají do harmonie oblast Solaru (3. čakra), která je spojena s našimi emocemi a je centrem síly. Vyjít a konečně udělat změny, rozhodnout se a následovat tyto rozhodnutí, mít tu vůli, vnitřní oheň, vášeň a zápal pro věc.

Citrín je také krystalem tvořivosti.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení a že vše bychom neměli brát až tak vážně, ale v lehkosti a s humorem.

Tento citrín je nepojený také na náš portál Slunce, nejen toho Galaktického, kde je portál Slunce pro mnohé duše vstupním místem na Zemi, a tak zde může být mnoho informací vedoucí k hlubšímu rozpomenutí Duše a projektu Země... 


6 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ