Citrínový křišťál

Vyprodáno

Úžasná kombinace zlatavého krystal citrínu a křišťálu, který jsem nazvala jako citrínový křišťál. Tento krystal totiž není úplně sytě žlutý, ale i tak nese energii zlatavého energetického citrínu. Zároveň na určitém světle jako by se krystal proměnil a vyzařovat světelné křišťálové - bílé paprsky. 

Takže toto je takový dar pro někoho, kdo vnímá citrín a zároveň křišťál dohromady...navíc za příhodnější cenu :-)

Citrín je kamenem síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Zároveň je propojena s krásná čistou energii křišťálu, jenž ještě propojuje další krystalové paprsky.

Citríny jsou i krystaly Slunce, mají hřejivou, zlatou esenci, která je propojena se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu.

Krystal nese aktivní energii, kterou nás učí vědomě ukládat, zvyšovat a naučit se s energií neplýtvat.

Toto propojení křišťálu a citrínu nám pomáhá nalazovat se na Vyšší energie, Vyšší Já a umět pochopit naše vize, přání, sny a následovat je v realitě. Zažehnout vnitřní oheň naší síly, vášně k plné radosti a naplnění v našem životě.

Jeho světelná energie odstraňuje negativitu, smutek a melancholii a nalazuje nás na to, že vše má svůj záměr nebo je pro naše učení.

Je propojen s centrálním galaktickým Sluncem - naším Sluncem a úlohou citrínů je stahovat a vysílat do prostoru sluneční kódy a energie v čistém Zdrojovém kódu na Zemi. 

0,65 kg

2 800,00 Kč
Please select variants first