Citrínový obelisk + enhydro (bublina vody)

Vyprodáno

Tento krystal byl součástí plejádské předání kódů Nové Země, energie semináře Síně Síria a Modrého Paprsku a nese tak v sobě ukotvené předání a veškeré informace, které jako světelný obelisk vyzařuje do pole. 

Nese v sobě aktivovanou bublinu vody právě prvním plejádským předáním, kdy krystaly začaly zpívat a nastal jejich čas dostat se mezi lidi. 

Krystalový citrínový obeslisk, který vznikl přírodně v lůně Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu.

Citrín už jen pohledem je kamenem obrovské síly, slunce, ohně a také naší osobní energie, kterou užíváme jak pro naše fyzické konání, tak i veškeré plány, vize, záměry, které cítíme, že máme uskutečnit.

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole, mnoho z toho však k nám v plné dávce nesestoupí a tak jsou i citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprskem tak mohli přijímat energie, které k nám proudí.

Je to světelný obelisk, který je tady pro předání slunečních kódů Vzestupu a je to krystal, který je vhodný do prostoru, do pole, kde může stahovat a pracovat. Mnohdy krystal může být ,,spouštěčem,, informací a předání pro vaše ostatní krystaly.

Krystal, pokud se na něj naladíme, tak v nás bude aktivovat a také zprůchodňuje vše, co je potřeba pro to, abychom byli více vnímaví na informace a energie, které se s námi chtějí propojit, které k nám putují... 

Pracuje na našem světelném mozku a propojuje části těla, jenž mají utvořit nové posilující a pozitivní spoje propojené s naším Posunem.

Přijetí nových energií, které jsou nám všem k dispozici, mnohdy čekají na uvolnění a připravenost fyzických těl, která jsou unavená, neboť mnoho z nás má pocit, že musí něco dělat, místo plného, hodnotného odpočinku, který nám právě pomáhá ve fyzických posunech.

2 kg 


19 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ