Dévický channeling křišťál + fantom + zlatá esence

Vyprodáno

Nádherný velký kus channelingového křišťálu, který je zároveň dévickým chrámem a je propojený také se zlatou esencí. 

Tyto dévické bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti a protože se jedná o channeling křišťál, jsou zde z důvodu předávání, jak energetické směny pro udržení čistých vibrací Země, tak pro předání informační, kde s vámi mohou komunikovat na úrovni, která vám je blízká - vnitřním zrakem, psanými texty, přes sny... 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumnějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájmené komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Křišťál je pro ty, kdo vnímá jakýmkoliv způsobem jemnohmotnější sféru a cítí s ní nyní více pracovat. Může to být pocítění jejich přítomnosti skrze srdce nebo i fyzicky, můžeme vnímat jejich pocítění v přírodě, v meditacích či ve spánku.

Je to křišťál, který je určitou bránou - mostem a klíčem na čistota záměrů a naše Srdce.

Zlatá esence jako aktivátor a urychlovač, propojovatel a vodič informací, které vedou k našemu Vědomému Vzestupu. Zlatá esence nám pomáhá v přijetí nových energií, působí na světelný mozek a pro přijetí i nových léčitelských, technologickch, vědeckých principů, projektů...

Krystal má 0,7 kg

3 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ