Dévický chrám Křišťál

Vyprodáno

Křišťálová špice dévického chrámu plná radosti, života jemnohmotných bytostí, které nám mohou ukázat své světy skrze krystal a také bránou do naší sféry vstupovat. Jsou to bytosti plné radosti, energie a dobrosti. Každému dávají šanci, všechny vidí v dobrém světle a vždy jsou připraveni nám pomoci v pochopení určitých zákonů a situací, které se nám opakují.  

Jsou zde také pro to, aby se s námi sdíleli, mohli ukázat svůj život, světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená, jak čerpají energii, jak s ní pracují a jaký mají smysl. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná.

Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti.

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumnějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry.

Je to o vzájmené komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.

Křišťál je zde pro ty, kteří se rádi učí novým věcem, rádi se dozvídají nové informace a také rádi sdílí sami sebe pro vzájemný růst, neboť pravé sdílení a předání si vzájmeně skrze zkušenosti nám může otevřít úplně jiné brány, než pokud bychom šli sami. 


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ