Dévický chrám

Vyprodáno

Nádherný velký kus křišťálu dévického chrámu prostoupný částmi turmalínu. 

Křišťál vnitřních světů a jemnohmotných bytostí, kteří vám v této krystalické sféře mohou ukázat své chrámy, světelné prostory a místa, která jsou s nimi propojená. Jsou to světy, které mnoho z nás velmi dobře pozná. 

Tyto bytosti mohou být ve fyzické i jemnohmotnější úrovni, tzv. mezi světy. Křišťál je jejich vstupní bránou do fyzické přítomnosti. 

Bytosti přicházejí s určitým poučením, předáním, zprávami jako Průvodci i jako učitelé. Zároveň i oni se od nás učí věcem, které jsou typické a výjimečné pouze pro lidi na Zemi. Tím, že jsou propojeni s námi i s fyzickým životem na Zemi tak jsou těmi, kteří nám velmi blízce rozumnějí v našich lidských potřebách a otázkách každodenního života, neboť život na Zemi je velmi unikátní pro všechny sféry. 

Je to o vzájmené komunikaci, předáních, učeních a radách, určitých postupech a možnostech dalšího vývoje bytostí a zkušeností pro které se rozhodneme. Je zde i spolupráce a procházejí zkoušek, které nás zajímají pro vývoj naší duše, ale i kolektivní nápravu, pocítění.


5 000,00 Kč

Křišťál je pro ty, kdo vnímá jakýmkoliv způsobem jemnohmotnější sféru a cítí s ní nyní více pracovat. Může to být pocítění jejich přítomnosti skrze srdce nebo i fyzicky, můžeme vnímat jejich pocítění v přírodě, v meditacích či ve spánku.

Je to křišťál, který je určitou bránou - mostem a klíčem na čistota záměrů a naše Srdce.

Krystal má 1,1 kg

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ