Diamantové srdce

Vyprodáno

Byla jsem vedena v tento čas vytvořit posvátnou geometrii osobní síly a podpory Světla...abychom si uvědomili naši sílu a s blížícím se Letním Slunovratem opět mnozí z vás prošli branou, další spirálou Vědomí.

Odemkli další patro, další dveře, které nás vedou k přijetí naší osobní síly, ale také již konání s touto silou. Aby nezůstalo jen u přijetí, ale abychom opět tuto sílu zkoušeli používat způsoby, jenž se zdají možná tak moc scifi, přesto jsou realitou. Dělali další kroky a posuny.

Tak uchop tu sílu do rukou a také nauč se s ní pracovat...Najdi si tu tvou cestu, nikdo není stejný jako ty, jsi unikátní a unikátně by jsi měl svoji energii používat. Nedívej se na ostatní, podívej se na sebe. Tam si můžeš více vzpomenout na tvou velikost a schopnosti, které jako bytost v sobě ukrýváš, jen jsi je zde na Zemi zapomněl.

Tato geometrie je z krystalů, které nám mají připomenout Velkolepost a zázraky, které sami dokážeme. Pomoci znovu navnímat a Ukázat nám naší osobní sílu a co nám také brání v jejím projevení... Světlo diamantových krystalů je zde jako krystalické Vědomí a absolutní podpora na naší cestě životem na Zemi.

Geometrie je tvořena z:

Ametystové žezla síly, diamantové křišťály, Růženínové obelisky Lásky, křišťálové obelisky, diamantové ametysty, ametysty, Lemurské červené křišťály, čaroitová lebka, diamantové srdce a centrální Citrínový obelisk.  

4 900,00 Kč

Nádherné křišťálové diamantové srdce. Jedná se o mistrovský kousek pro předání těchto diamantových kódů, do kterých máme vstoupit.

Jedná se o křišťál, který má silnou očišťující energii a můžeme se s ním ladit na naše srdce, náš poklad, který zná veškeré odpovědi na naše otázky.

Diamantové srdce Čistoty, odpuštění a pochopení.

Vyzáření Božské lásky skrze nás.

S tímto diamantem se zároveň můžeme velmi rychle naladit na vyšší vibrace, na naši velikost, Světlo a Sílu, kterou neseme. Uzřít svou vlastní krásu a především plně přijmout sám sebe ve všech rovinách času.

Křišťálové srdce se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ