Diamantový chrám

Vyprodáno

Nádherná surová diamantová špice, která vzešla z osobního Já jsem, pocítěním vlastního Zdroje, prožitím osobním zkušeností do nekonečnosti MY JSME a stává se z něj katedrálová špice, propojené Zdrojové Pravdy a energie zbavené veškerých osobních přesvědčení a iluzí. 

Diamantové světlo, které si muselo projít svůj vývoj, bylo nejdřív světlem, který nikdo nemusel vidět, světlo, které se skrývalo, bylo potlačené a utlumené, nedovolilo si zářit. Procházelo věky a zkušenostmi, opracovávalo se, očišťovalo, prošlo si tvrdou práci, než se stalo diamantem. 

Tak i tento křišťál ve své surové podstatě ti může předat tuto cestu a energie, který nyní Má. Ukáže ti Pravda tím nejčistším Zrcadlem. 

Očišťájící krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a naráží na naše stíny, které máme PŘIJMOUT, minulost, kterou máme přijmout a svou nynější situaci, kterou máme přijmout. Že se nacházíme přesně tam, kde máme být, neboť je to naším odrazem reality. 

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho přítostmno. Vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...nádherný ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy, kterými můžete navibrovávat i vodu a další energie. (mastičky, sprejíky, krémy)

Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost. Pokud ale ucitíte, můžete jej brát na posvátná místa a propojovat ho s vodou.

Krystal je pro člověka, který diamantové energie zná nebo o nich už alespoň slyšel, neboť je důležíté právě spolupracovat s tímto krystalem a skrz své tělo tyto diamantové kódy stahovat jak pro sebe, okolí, tak i Planetu ZEMI.


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ