Diamantový křišťál channeling

Vyprodáno

Nádherná, křišťálová špice, která má tvar Channeling krystalu, a tak zde přichází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování informací (channeling) v první fázi pro nás a poté i na kolektivní otázky, vše záleží na našem navnímání. 

Krystal máme poblíž svého pole, pokud chceme takto pracovat a hlavní channeling plochu krystalu necháme zářit na nás, nebo můžeme přikládat krystal na 3. oko a vnímat kolem sebe prostor, který se s krystalem vytvoří jako komunikační síť. 

Pro ty, co mají vize, můžeme se také dívat do této hlavní plošky krystalu a uzřít tak příběh, který nám krystal bude chtít sdílet.

Je zde pro to, abychom se naučili navnímávat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly.

Krystal pomáhá tyto energie pochopit a uvolnit, abychom se mohli otevřít Světlu a signálům, které jsou směrem k vám vysílány.

Skrze různé techniky pak se zdokonlovat a více a rychleji tak umět přijímat informace a nepochybovat o tom, co nám chodí, protože zprávy se budou stupňovat na své důležitosti spojené s velkými věcmi a vírou.

0,33 kg

2 200,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ