Diamantový krystal

Vyprodáno

Byla jsem vedena v tento čas vytvořit posvátnou geometrii osobní síly a podpory Světla...abychom si uvědomili naši sílu a s blížícím se Letním Slunovratem opět mnozí z vás prošli branou, další spirálou Vědomí.

Odemkli další patro, další dveře, které nás vedou k přijetí naší osobní síly, ale také již konání s touto silou. Aby nezůstalo jen u přijetí, ale abychom opět tuto sílu zkoušeli používat způsoby, jenž se zdají možná tak moc scifi, přesto jsou realitou. Dělali další kroky a posuny.

Tak uchop tu sílu do rukou a také nauč se s ní pracovat...Najdi si tu tvou cestu, nikdo není stejný jako ty, jsi unikátní a unikátně by jsi měl svoji energii používat. Nedívej se na ostatní, podívej se na sebe. Tam si můžeš více vzpomenout na tvou velikost a schopnosti, které jako bytost v sobě ukrýváš, jen jsi je zde na Zemi zapomněl.

Tato geometrie je z krystalů, které nám mají připomenout Velkolepost a zázraky, které sami dokážeme. Pomoci znovu navnímat a Ukázat nám naší osobní sílu a co nám také brání v jejím projevení... Světlo diamantových krystalů je zde jako krystalické Vědomí a absolutní podpora na naší cestě životem na Zemi.

Geometrie je tvořena z:

Ametystové žezla síly, diamantové křišťály, Růženínové obelisky Lásky, křišťálové obelisky, diamantové ametysty, ametysty, Lemurské červené křišťály, čaroitová lebka, diamantové srdce a centrální Citrínový obelisk.  

3 300,00 Kč

Nádherný světelný diamantový krystal, který vysílá do prostoru Diamantové energie a kódy.

Tento krystal je to silná podpora Světla na naší cestě. Je jako osobní průvodce, který nám ukazuje naši velikost, Světlo, potenciály a také sílu, kterou neseme.

Pomáhá v přijímání těchto vysokovibračních energií do fyzického těla na mnoha úrovních, kde dochází k rekalibraci a zarovnání do Božské osy.

Vyzáření diamantových energií a kódů můžeme ukotvovat ve svých fyzických tělech, prozařovat se, být otevření vyšším energiím, které budou zesilovat naši osobní sílu, portál světla, aktivovat naše světelná těla.

Krystal nám pomáhá v přijetí sami sebe, své síly a velikosti. Abychom se stali také tím zářícím diamantem. 

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ