Diamantový lemurský chrám + turmalín + portál +2,3 kg

Vyprodáno

Výjimečný diamantový lemurský chrám, absolutní průzračnosti, čistoty a zářivosti jako propojovatel, komunikátor, aktivátor ve spojení s Lemurií a krystalovými chrámy vyšších dimenzí, kde špičkou je krystal energeticky v jiných rovinách ukončen. Vidět neviděné. Je to tekoucí čistá Krystalická Láska ve své velikosti, kráse. 

Je to velmi silná krystalická, laserová energie. Mistrovský krystal v absolutní čistotě, kde na jeho lůžku je zespod ukotvený černý turmalín, který krystalu dodává a ještě násobí energie. Spojení turmalínu a křišťálu je spojení protichůdných energií. Světla, jenž vyzařuje a nepotřebuje ochranu a temnoty jako hloubky, která očišťuje a dokáže odvádět veškeré negativní energie, i ty skryté, manipulativní na všech úrovních...v harmonii a spolupráci jako celek - Zdroj. 

Křišťál v sobě nese mnoho informací a energií, záznamů, které jsou propojeny vrcholovým vývojem zde na Zemi, kde jsme ve Vědomé spolupráci jak s lidmi, tak bytostmi hvězdných bratrů a sester.

Křišťál v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silné krystalické paprsky, které se dostanou na místa, která jsou s námi propojena. Je to vyslaný signál do Vesmíru, jsem zde a jsem PŘIPRAVEN vykonávat práci, pro kterou jsem určen. Jsem připraven s vámi spolupracovat pro naše Nejvyšší dobro. Přijímám vše, co je pro mě nachystáno, přijímám velikost, která mě čeká. 

Tento výjimečně čistý křišťál nese diamantové kódy, jeho velikost a světlo nám bude vše zrcadlit a bude nás očišťovat až do absolutní ryzosti. S tímto krystalem mohou nastat velmi silné očišťující procesy, neboť cesta ke světelnému diamantu zkrátka je cestou. Je to pro ty, kteří jsou opravdu připraveni. Připraveni stát se čistým diamantem a pustit, uvolnit vše, co nám již neslouží. Na fyzické úrovni se to může projevit průjmy, teplotou, pocením, velkou únavou a naopak nespavostí, to vše bude trvat pár dnů, kdy se naše vibrace a světlo Zvýší, a tím prozáří části v nás, které se mají transformovat. 

Rekalibrace fyzického těla, kde poté budou na řadě těla světelná, jejich uvědomění, propojení. Propojení se s částmi našich Vyšších Já, našeho Vědomí, které se může rozprostírat do Nekonečnosti, až tam, kde si mi sami stanovíme hranice. Můžeme být propojeni Vědomím se vším, neboť jsme VŠE. a obsáhnout tak zdrojové Vědomí, jenž už se v určitých etapách na Zemi žilo. Tak jako pár Lemurských bratrů a sester v propojení s kosmickým a zemským Vědomím, jako ti, kteří přinášeli pro ostatní informace, technologie, léčení a učili je pracovat sami na sobě, aby i oni mohli obsáhnout velikost a nekonečnost v sobě. 

S křišťálem dále skrze ukotvený portál (který jde vidět na určitém světle a při určité osobní vibraci - neboť je chráněn) se poté může Vědomě astrálně cestovat do Chrámů vyšších dimenzí, kde i vy sami budete jedním vyšším Já ukotveni. Jedná se o určité Vědomé převibrování a přenášení Vědomí skrze místa a prostory, pro ty, jenž vnímají, že tohle v sobě mají nebo už to kdysi obsáhli. 

Mnoho z informací pak přijde až v rukou majitele, kde se krystal s vámi propojí na všech úrovních, skrze časy a prostory, dimenze, kde je vaše Vědomí a stáhne tak do sebe aktivuje veškeré aspekty v souladu s vaší cestou a Zrozením Duše, která si je vědoma sebe jako Zdroje, zároveň Zdroje bohyně Matky, Otce, Všeho co Jest. 

-- Vyhrazuji si právo zrušit objednávku, pokud ucítím, že krystal má být jinde. Děkuji. --


16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ