Diamantový Lemurský oboustranný křišťál + samoléčitel

Vyprodáno

Nádherný, úžasný, světelný, diamantový a mistrovsky dokonalý Lemurský křišťál jako Vědomý krystalický Mistr nepopsatelné energie, jenž byl součástí krystalů v posvátné geometrii v Lemurii.

V tom období neměl krystal ještě samoléčitelskou stopu. Tu přijal až po této etapě jako další fázi krystalu, kde má dojít k obnovení, narovnání energií a vyléčení naší lidské-galaktické podstaty v této době, kdy jsme ztratili víru sami v sebe a nevidíme velikost, kterou neseme. Kdy se nám zdá, že jsme odděleni, než že bychom byli součástí dokonalosti Boha/Bohyně. 

Nese kódy narovnání a Pochopení, že my sami můžeme sejmout programy a kódy, které jsme v této rovině přijali za realitu. Tak tento krystal přichází pro tento čas Vzestupu. 

Ne všechny informace mohou být tímto krystalem předané, neboť vše se otevírá pomalu ve chvílích, kdy máme prostor a energii na to přijímat nové věci. pracovat s nimi. Pracovat se sebou jak ve výškách, tak absolutních hlubinách. 

Nechat se vést a zároveň Tvůrcovsky konat tam, kde se mám zapojit do Božského plánu a konání. 

Křišťál v sobě nese mnoho informací a energií, záznamů, které jsou propojeny vrcholovým vývojem zde na Zemi, kde jsme ve Vědomé spoulupráci jak s lidmi, tak bytostmi hvězdných bratrů a sester.

Křišťál laser v sobě koncentruje obrovské množství energie a dokáží vyslat velmi silný laserový paprsek, které se dostane na místa, která jsou s námi propojena.

Krystal je Vědomá krystalická bytost, ke které tak máme i přistupovat jako mistr, jenž potřebuje svůj prostor, kde může pracovat, předávat.

Zároveň s používáním tohoto krystalu v Nových energiích se napravuje v přítomnosti pokřivení Lemurie, ke které došlo. Vy sami jste klíčem v přítomnosti napravit minulost a události, jenže se v přítomnosti transformují do jiných energií. Je zde energetický přepis strachu na úrovni buněčná pěměti, energetických těl...

Z druhé strany je tento nádherný diamantový křišťál krystalem samoLéčitelem. Nese především schopnost samoléčení, omlazení, regenerace, kterou v sobě můžeme opět aktivovat, je zde i klíč pro nápravu naší světelné DNA, jenž spouší a aktivuje v nás různé schopnosti.

Tím, že se jedná o Lemurský křišťál, tak jsou zde i lemurské postupy a klíče k léčení v propojení s bytostmi světla, které nesou určité techniky, světelné komory pro naše tělo.

Vše co si dovedeme představit k našemu léčení - zkusme i použít.

Jedná se o krystal s obrovským přesahem. Není zde jen pro naše osobní použití, ale nese otisk pro Lidstvo jako takové, pro pochopení, pro rozpomenutí, pro přijetí a pro aktivaci. 

Čeká se na každého z nás. Vše již máme v sobě teď a tady.

1,95 kg

16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ