Diamantová Lemurská Katedrála + sagenit + turmalín - 2,5 kg

Vyprodáno

Nádherná, Výjimečná a prostě úžasná Lemurská diamantová katedrála tekutého světla, která nese na svém vrcholu sagenit (zlatý rutil) a také černý turmalín (skoryl).

Cítím, že tyto krystaly k vám promlouvají skrze obrazovku, že sami si můžete navnímat energii nebo předání, které vám krystal nese, že jeho energii můžete vnímat i na dálku, neboť to není žádné omezení. Někdy je složité dát do slov velikost a Krystalické Vědomí Mistra. 

Avšak jedná se o velmi unikátní krystal, svým růstem, strukturou - má na těle mnoho plošek, katedrálových špic, které násobí a ještě víc zesilují a odrážejí světlo. Je to jako řetěz násobení. Kdy ke každé části přibude ještě jedna, a tak dál...Pokud se zde něco pošle - např. záměr, každým ohybem a špicí katedrály se informace a světlo zesílí, znásobí, tak ale stejně příchozí informace, které se mohou rychleji dostat do hmoty a manifestovat. 

Na vrcholku krystalu pak dochází k nádhernému spojení- Zlata s černou. Světlem s temnotou. Ženskou a mužskou energií. Vyzařující - pohlcující. Je to jako nekonečnost a záře Vesmíru a zároveň hloubka černé díry. Vše funguje v rovnováze a ve spojení, v propojení. 

Bez hloubky - tmy, by nebyly hvězdy.

Diamantová energie Křišťálu plného zářivosti působí na naše krystalická diamantová těla, pomáhá je uvádět do rovnováhy a aktivovat světelná těla, jenž nemají žádná omezení...působí na DNA, pomáhá nám opět napojovat se na části, články, které vedou až k samotnému Zdroji. 

Nese v sobě aktivační kódy pro naše Rozpomenutí a vyzáření naší esence, odkrytí našeho diamantu, který vydá se světlo napříč Vesmírem, aby se opět mohl propojit s tím, co je mu blízké. Dát přes prostory a dimenze najevo, že jste zde, že jste připraveni. 

Je to také Lemurský komunikátor s krystalovými chrámy vyšších dimenzí.

Tento diamantový krystal nám bude zrcadlit naše nejvyšší potenciály a podstatu naší Duše. Zároveň s tím ale přichází uvědomění, zobrazení toho, co jsme si ještě nedovolili pustit, co jsme zatím nedokázali změnit, ukazuje i to, na co čekáme a kdy nepřebíráme Tvůrcovskou moc a energii, ale necháváme rozhodutí na ostatních. Je to postavit se plně do JÁ JSEM, se zarovnáním s hvězdou matky Země a Zdrojem, stát uprostřed toho jako sloup kanál světla, který už jen svou přítomností může napravovat pokřivení a geometrie, vyzařování, zkrátka všeho, co je ve vaší přítomnosti. Je to silné Vědomí, jenž každý vnímá, cítí, díky tohoto pocitu se i ostatní mohou rozpomenout, nebo si nacítí tuto esenci síly Vědomí, krásu a čistotu Duše, odpovědnost za život na Zemi. 

S tímto mistrovským krystalem mohou nastat velmi silné očišťující procesy. Na fyzické úrovni se to může projevit průjmy, teplotou, pocením, velkou únavou a naopak nespavostí, to vše bude trvat pár dnů, kdy se naše vibrace a světlo Zvýší, a tím prozáří části v nás, které se mají transformovat.

Očištění zahrnuje změny v tvém životě. Jsi na ně připraven? Mnoho lidí chce změnu, avšak se nechtějí zdát dosavadního života, tak jak ho mají. Nechtěj věci podle sebe ze svého nižšího Já, nalaď se na Tvé diamantově zářící Já, které tě chce dovést tam, kdy ty sám si přeješ být. 

Krom fyzického těla a fyzických změn, pak přichází světelná těla - tělo diamantové, aktivace a vůbec necítění si nových proudí, energií a kódů proudící skrze naše Já. Začínáme pracovat a stahovat Galaktické Vědomí skrze naše Já, vše se děje tak přirozeně a v lehkosti. 

Mnoho z informací pak přijde až v rukou majitele, kde se krystal s vámi propojí na všech úrovních, skrze časy a prostory, dimenze, kde je vaše Vědomí a stáhne tak do sebe aktivuje veškeré aspekty v souladu s vaší cestou a Zrozením Duše, která si je vědoma sebe jako Zdroje, zároveň Zdroje bohyně Matky, Otce, Všeho co Jest.

Váha: 2,5Kg

16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ