Diamantový ledový Lemurský křišťál + kód 3

Vyprodáno

Nádherný světelný lemurský diamantový křišťál, portál tekutého krystalického světla velmi silné energie, ke ve své hlavní špici je částí prostoupen turmalínovým šípem. Jako hloubka, která proniká do toho nejčistějšího světla. Bez tmy by nešly vidět hvězdy. 

Jedná se o unikátní diamantový lemurský křišťál, který má silnou očišťující energie a dokáže od nás odklonit vše, co není naše, co můžeme propustit, uvědomit si iluze a nánosy, které již dlouho táhneme s sebou. S tímto krystalem se zároveň rychle naladit na vyšší vibrace, na naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme.

Křišťál s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho přítomnosti. 

Vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. 

Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...v tom je nápomocný právě i ukotvený černý turmalín, jenž pomáhá transformovat veškeré negativní a nízkovibrační energie na těch nejhlubších úrovních.

ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy, kterými můžete navibrovávat i vodu a další energie. Křišťál se nemusí čistit, neboť má samoobnovovací, čistící schopnost.

Navíc se jedná o lemurský křišťál - ty otevírají vědomou telepatii a spojení s Vesmírem, pochopením naší multidimenzionality a otevření se komunikací s bytostmi Světla, vyšších dimenzí, kterých jsme my sami součástí.

Lemurský krystal obsahuje kódy a klíče pro léčení, kosmické vědění, informace o vývoji a historii planety Země a Sluneční soustavy. Pomáhá ukotvovat tuto starodávnou moudrost, aby byla projevena v přítomnosti. Pomáhá rozpomenout a aktivovat léčitelské schopnosti, jež majitel tohoto krystalu má.

Krystal je propojený s číslem 3, jak váží 333 g ale má také - krystalickou základnu - propojení dvou krystalů jenž jsou jedním - hlavní krystalický vysílač

3 x 3 x 3 


3 933,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ