DNA Křišťál

Vyprodáno

Nádherný krystal Diamantových kódů a diamantového světla působící na naše DNA.

Zářící klenot duhových vodopádů, které v křišťálu můžete odkrývat v neomezené míře. Očišťující krystalická energie, která nám ukazuje naši velikost, Světlo a Sílu, kterou máme a krystalicky nás převibrovává na diamantové energie našeho fyzického těla.

Krystal s vysokovibračními energiemi působí na vše, co je v jeho blízké vzdálenosti, vše uvádí do harmonie a vyššího vědění, předává naději, světlo a víru, trpělivost na naší cestě, abychom uskutečnili naše cíle, vize. Rozvibrovává v nás části, které mohou vibrovat na nižší frekvenci, a tím nám i pomáhá vyplavovat zastavené energie, bloky, které se už mají dořešit, vyčistit, pochopit...

nádherný ŽIVÝ křišťál má velmi novou energii, není to starý krystal, do prostoru vysílá a vyzařuje Diamantové kódy, kterými můžete navibrovávat i vodu a další energie. (mastičky, sprejíky, krémy)

Je krystalem osobním, který nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenášet energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí.

0,313 kg

1 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ