Dračí portálový Křišťál

Vyprodáno

Nádherný křišťálový obelisk jako křišťál portálový krystal, který v sobě nese energie, kódy ke čtení a pro předání, které jsou propojeny s dračími energiemi a portálový vstup skrze krystal. 

Křišťál slouží jako komunikátor, propojí se s námi na mnohých úrovních a provede nás dračí sférou...mnoho lidí draky vnímá, neboť je to téma, které se otevírá, ale tento krystal by měl jít tam, kde jsou draci u člověka opravdu propojením, ne jen aktuální energií. 

Můžeme se s nimi zlepšovat v intuici a otevření se jemnohmotné komunikaci. S krystalem se nalazujeme na vše, co nás zajímá, na to, na co chceme znát odpovědi, co chceme zkoumat, vědět, pochopit.

Křišťál také může být pro ty, kteří pracují s ostatními nebo svojím žitím, tvorbou jsou inspirací pro ostatní. Je pro ty, kteří vysílají záměry, vizi lepšího Nového Světa a zároveň jsou schopni přijmout a stáhnout nové pohledy, nové myšlenky a vize, které se s krystalem chtějí v naší sféře ukotvit.

S křišťálem můžeme pracovat přímo fyzicky, vkládat jej do geometrií, gridů, ale také jej držet v rukou a vysílat záměry, jenž nám přijdou v lehkosti a přirozené, které můžeme rozeslat všude tam, kde se tyto informace mohou ukotovit.

Křišťál obsahuje všechny paprsky se kterými můžeme pracovat, pracujeme s ním tak, jak ucítí naše Srdce a povede nás naše Vědomí i ve všech ostatních oblastech, které nás volají. Jedná se o dračí krystal, který však můžeme použít univerzálně tak, jak nám přijde. 

Vnitřní portál se sám otevírá i uzavírá, je to ochranná schopnost krystalu. Práce s portálem už je pro pokročilé, dejte tomu prostor a sami dostanete instrukci, jak s portálem pracovat :-)

0,8 kg

4 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ