Dvě Jádra Katedrály - záhněda + křišťál

Vyprodáno

Nádherné prastaré katedrály, které patří k sobě... jako 2 jádra, jing a jang, které se doplňují a společně tvoří Jeden celek - nahoře a dole. Uvnitř a navenek. Hloubka i výška. Provené i skryté...  

Je zde zastoupení diamantové Katedrály jako křišťálu průzračného světla, silných vibrací, vysoké vodivosti, která je světelnou katedrálou, jenž nás ,,táhá,, nahoru. Která vytváří světelný sloup světla pro pocítění vysokých vibrací, našich křídel, nádherné duši a velikosti, kterou neseme. Je to krystal ukazující nám vše, co jsme načerpali, získali, co neseme v naší akáše napříč všemi věky a zkušenostmi. 

Je to náš nejsvětelnější bod, Zrcadlo naší Duše ve Vesmíru, kde jsme schopni se napojit, pocítit tyto vysoké vibrace a uvědomit si propojení s druhými energiemi, s druhými bytostmi Světla, s rodinou Duše...

Čistá tekutá diamantová Láska. 

A zastoupení prastaré katedrálové záhnědy, jenž nás vyzývá ke schoulení se do sebe, uvnitřnění a pocítění naší podstaty skrze fyzické tělo, naše Srdce a zdrojovou paměť, jenž je otištěna v každé naší buňce. 

Že pravda a veškeré informace, které hledáme, neseme v sobě. Že my jsme tím posvátným Mistrem chodícím po Zemi, jako dar Života, že zde můžeme v této době, v tomto těle být. 

Zrcadlo naší duše, která nám odkrývá to, co v sobě neseme, abychom se na sebe nezaujatě mohli podívat v oné čistotě Pravdy a uzřít situace, věci, které neseme, ale cítíme, že je na čase je odevzdat. 

Odkrýt naše bolesti, strachy, smutky, přesvědčení a pravdy, které se odklánění od pravdy Zdroje. 

Najít vnitřní sílu, pocítit jí a udělat změnu, posunout se. Už dále si nenalhávat a nedělat kompromisy tam, kde nemohou být. Být v lásce a v Pravdě k sobě...

Dvě jádra - Nahoře - Dole. Jak uvnitř - tak navenek. V hloubce - i ve výšce. 

Cítění osobního Já jsem - propojenosti MY jsme. Černá díra - Nekonečnost. 

Schoulení - Otevření. Přijetí - Dávání. 

Dvě Jádra, jenž tvoří jeden celek. Jádra Dne i Noci, které propojují se ve své Nekonečnosti - v dokonalém splynutí jsou VŠÍM. 

Tyto krystaly patří k sobě. Křišťál můžeme používat pro práci se vším vnějším, pro komunikaci, nalazování se na druhé energie. Záhněda je pak krystalem, který můžeme brát, když se potřebujeme rozhodovat, vnímat sami sebe, uvolňovat, čistit a uzřít energie, které se mají transformovat. 

Dohromady katedrály mají 1 kg 

Nesou mnohem víc, než jsem zde zmínila. Mají unikátní energie, pro ty, kdo je vnímá...

6 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ