Fialovo-modrý fluorit

Vyprodáno

Nádherný vysokovibrační fluorit z Afghánistánu, jenž je v propojené fialové a modré barvy s mnohými vnitřními duhami.

Fluorit takové energie a spojení barev nám pomáhá v urychlení duchovního vývoje a nalazení se na zemské - vesmírné zákony.

Učí nás důvěřovat a věřit, že se naše vize uskuteční v činy. Otevírá v nás léčitelské schopnosti, které máme všichni k dispozici, rozpomenutí si na naši velikost a světlo.

Energie tohoto krystalu díky své vnitřní mřížce dokáže všechny energie zrychlovat a násobit. Díky tomu můžeme dosahovat jak rychlejším pokrokům, tak jsou nám také rychleji ukazovány věci, které potřebujeme pochopit na naše akce-reakce.

Fialový paprsek má silné transformační účinky, dokáže energie přenastavovat a také přeměňovat negativní a nízkovibrační energie, které sami proti sobě vysíláme. Neboť pokud soudíš jiné, soudíš i určitou část sebe. Tyto paprsky nám zároveň pomáhají otevírat se vyššímu poznání, oné velkoleposti Vesmíru, prostoru neznámému, prostoru ve kterém se můžeme uvolnit, aby mohlo přijít to, na co jsme připraveni.

Modrý paprsek krystalu je pak propojený s komunikací na různých úrovních. Pomáhá nám uvolňovat bloky a nevyjádřená slova, projevit naše pocity skrze slova v naší oblasti hrdla, také nás otevírá komunikaci na jemnohmotnějších úrovních.

0,22 kg

1 440,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ