Fluorit zelený surový - léčitel

Vyprodáno

Nádherný zelený surový fluorit jako mistr léčitel propojený se zelenými a modrými paprsky Světelných léčitelů, ale i léčitelů země.

Tento zelený fluorit je v odstínech na slunci také modrý, a tak vysílá i modré krystalické paprsky. Tyto zelené Fluority mají nádhernou a velmi silnou energii léčení, transformace fyzického těla nesoucí velmi silnou léčitelskou energii. 

Tento kámen by měl jít tam, kde může léčit. Kde může léčit jak tebe a tvou rodinu, ale také může jít do ordinací, prostor, kde se scházejí lidé, do terapií, nemocnici, ordinací nebo k těm, kteří s lidmi pracují i na dálku na hlubokých úrovních sebe sama. 

Aby si člověk uvědomil především svoje programy a vzorce, které způsobují jeho vychýlení ze Zdrojové Síly, ze svého středu. Aby člověk měl sám vůli tyto věci změnit, až bude připraven.

Krystal nám pomáhá při léčení veškerých traumat, strachů, obav a překonání zkušenosti, které jsou vtisknuty do naší DNA a buněčné paměti.

Jeho světelné pole uklidňuje, dostává nás do našeho SRDCE, kde pomáhá sejmou a uvolnit energie, které si můžeme skrze prostory a časy nést. Pustit pocity viny, pustit zranění. Odkrývají se totiž věci tak hluboké, galaktické, které nám vůbec nemusí dávat význam, ale můžeme cítit, že si ten otisk neseme v sobě... a on může chtít být spatřen ... a přijmut.

2,3 kg - krystal má plošku, tak by mohl stát a vyzařovat své energie do okolí. 

7 676,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ