Fluorit zelený surový

Vyprodáno

Nádherný zelený surový fluorit jako krystalový léčitel propojený se zelenými a modrými paprsky Světelných léčitelů, ale i léčitelů země.

Tento zelený fluorit je v odstínech na slunci také modrý, a tak vysílá i modré krystalické paprsky. Tyto zelené Fluority mají nádhernou a velmi silnou energii léčení, transformace fyzického těla.

Krystal by měl jít do rodiny, k lidem, kteří potřebují poléčit nebo mít doma krystal vhodný na i ,,domácí,, léčení. ale také jako kámen uvědomění. Aby si člověk uvědomil především svoje programy a vzorce, které způsobují jeho vychýlení ze Zdrojové Síly, ze svého středu. Aby člověk měl sám vůli tyto věci změnit, až bude připraven.

Krystal nám pomáhá při léčení veškerých traumat, strachů, obav a překonání zkušenosti, které jsou vtisknuty do naší DNA a buněčné paměti.

Jeho světelné pole uklidňuje, dostává nás do našeho SRDCE, kde pomáhá sejmou a uvolnit energie, které si můžeme skrze prostory a časy nést. Pustit pocity viny, pustit zranění. Odkrývají se totiž věci tak hluboké, galaktické, které nám vůbec nemusí dávat význam, ale můžeme cítit, že si ten otisk neseme v sobě... a on může chtít být spatřen ... a přijmut.

1 kg


3 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ