Fluoritová koule

Vyprodáno

Fluoritová velká energetická koule, vysokovibračních léčivých energií ve formě koule, pro pracování s fyzickým tělem, kde se můžeme nechat obklopit touto světelnou zelenou koulí, vstoupit do léčivého zeleného prostoru vyšších vibrací, kde jsou paprsky zelené léčivé energie a také fialové transformační energie.

Fluorit má nádhernou a velmi uklidňující energii, jeho zelené paprsky působí především na duchovní srdce na více rovinách, pro léčení veškerých traumat a bolestí zažitých ve vyšších vibracích. 

Oddělení a nenaplnění posvátného vztahu nebo duchovního partnerství zde na Zemi. Vnitřní rozpor a neklid, že už měl dávno na určitá setkání a spolupráci, propojení nastat čas, neklid, že věci už by měli být jinak.

Krystal pracuje na našich emocích, výkyvech v hlubokých pocitech, událostech, které nás vyvedou z našeho středu, pocity, které se v určitých situacích mohou z nenadání objevit, neboť narazí na spínač, který jej spouští - zde nám pomáhá najít zdroj těchto ,,spínačů,, se kterými se to pojí, a tak vzniklá traumata uvolnit a poléčit.

Vydat se do hlubin vlastní duše, do hlubin vlastního srdce a pomoci tak transformovat do vyšších vibrací naše obavy, strachy a bolesti a zvýšit tak své osobní vibrace. 

0.7 Kg


2 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ