Fuchsit surový

Vyprodáno

Krásný surový fuchsit jako zelený krystal, který zanechává krystalický třpytivý zelený prach.

Je to energeticky zajímavý krystal, který pomáhá najít rovnováhu, a tím ho můžeme používat na rozklíčování situací, které se nám opakují, závislostí, které se nám mohou objevovat v tomto životě, aby byly už konečně ukončeny a mohli jsme se tak otevřít nové životní etapě.

Najít soulad a harmonii v naší Duši, sami v sobě.

Je to kámen zároveň propojený s průvodcovstvím. Najít a vnímat Průvodce na mé cestě, které mě mohou pomoci najít ty správné indicie, které mohu použít k celistvému obrazu.

Jsou to také průvodci rostlin, bylinek, se kterými je krystal rovněž propojen, a tak nám mohou předávat informace ohledně nápravy fyzických těl, jemnohmotných těl na které jsou tyto vědomé bytosti určeny.

Je to kámen, který je do prostoru, kde může být ukotven, nejlépe poblíž nějaké rostliny spíš ve indoor. Můžeme jej mít položený i v ložnici, nebo obývacím pokoji, e kterým můžeme usínat nebo pokud potřebujeme poléčit fyzické tělo mít jej poblíž brát si ho k posteli pokud cítím, že má pracovat na našem těle a určitém povolení stáhnutí, obav, či strachů z povolení a plynutí, ze změn, které nás na cestě mohou čekat.

0,7 kg 


960,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ