Heliodor

Vyprodáno

Výjimečný, surový krystal heliodoru, který má pronikavé, jasně zelené až žlutavé odstíny a proměňuje se slunečními paprsky.

Je to velmi výjimečný krystal, magické energie, který se hodí na napojování na astrální světy, rodinu duše, ale také přírodní bytosti. Jako krystal je zde také pro zření budoucnosti, vizí a předpokladů vývoje osobního, tak kolektivního - lidského a dalších těchto schopností, které se u vás mohou začít objevovat.

Heliodor byl popsán jako krystal jasnovidců, nejen díky napojování, ale také světelné ochraně, neboť dokáže nám kolem sebe vytvořit určitý sloup a odklonit nežádoucí energie, abychom jasněji mohli vidět to, co máme uzřít v nezaujatosti a osobního chtění.

Pomáhá nám uchopit důvěru, že to, co nám přichází a co vidíme je to pravé.

Že budeme zkoušeni, abychom poznali čistý kanál samotného Zdroje, Boha a skrze sebe to ověřili. Nenechali se zlákat žádnou manipulaci od jiných bytostí i vyšších sfér, či zde lidí s určitou schopností, kteří nás mohou chtít manipulovat nebo informacemi dostat na určitou pozici...

Je to krystal, který držíte v rukou, nebo s ním spíte, pokud jste zatím astrálně aktivní přes noc..

Zároveň je krysta Heliodor propojený s anděly Slunce a zlatými slunečními energiemi, paprsky Vědomí a portálem Slunce pro vstup určitých bytostí do naší sféry. 

68g

9 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ