Růžový Heulandit

Vyprodáno

Nádherný, meruňkový Heulandit je kámen s vyššími energiemi, které ale zároveň dokáží působit na fyzické tělo na druhou a třetí čakru, která je propojená jak se zdravou sexualitou a zároveň silou našeho Já Jsem. 

Kdy se učíme cítit vše, co je naše, co k nám náleží a rozpoznávat energie, které nejsou naše, ale které nás ovlivňují a svádějí z cesty nebo z nás dělají někým jiným, než tím, kým ve skutečnosti Jsme.

Energie Heulanditu je zároveň objímající, něžná, uklidňující a Napojující...nese v sobě spíš ženskou energii, která nám pomáhá přijmout změny, neustále nové energie a přepisy. Že pokud něco obsáhneme a už ,,víme jak to chodí,, může přijít nová změna, zase nové energie. Je potřeba být pružní, uvolnění, pevní v sobě.

Jeho něžná energie nám pomáhá v pocítění sebe sama a přijetí našeho těla a všech událostí, které jsme zažili. Nalazuje nás na nové energie, abychom se na věci dívali z nadhledu a abychom věděli, že vše je právě teď v pořádku.

Heulandit je kámen s vyššími energiemi, které jsou lehké a světelné, je tedy i vhodným krystalem pro ty, kteří svou cestou chtějí jít pozvolna a v lehkosti, chtějí si dopřát prostor a čas, třeba právě i díky lidem, rodině, která je součástí procesu Probuzení, aby i oni byli se vším Novým v souladu...

Neboť odpovědí i při nových věcech, které se nám otevírají je Láska. 

1 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ