Karneol

Vyprodáno

Kámen červeného Karneolu, který působí především s přijetím těla, hmoty a reality jako takové a také sexuální energií a posvátnou krví.

Je to stabilizační kámen, který nám pomáhá být plně a Vědomě v této realitě.

Pesimistům pomáhá energie z těchto center rozproudit výš do těla, aby nebyli zasekaní pouze ve fyzických věcech a hmotě. Zato poté duchovním a éterickým lidem pomáhá v ukotvení a propojení se Zemí, aby v transformační době pocítili, kdy se ztotožňují s určitými iluzemi nebo sny a kdy už utíkají od reality.

Darem vnímat naše tělo a energie, které námi proudí, posvátnou krev nesoucí informací a genové klíče, sexuální energii, která může být použita pro Zrod a posílení nových energií, projektů, jako tvůrčí, vyživující energie, která má být nově chápána, neboť okolo ní panuje spoustu přesvědčení, avšak zdaleka se odvracení od pravdy.

Tento kámen nám zobrazuje, že je o nás postaráno, že můžeme si dovolit podniknout změny, ke kterým nás vede naše duše, že se nemusíme bát o to, co bude. Domov, stabilita, hojnost, přijetí hmoty i jemnohmotnosti.

Pomáhá nám vidět světlo, v těžkých situacích nás provádí, abychom si prošli hloubkou citů, emocemi i určitým klidem a uzavřením, avšak abychom až budeme připraveni vyšli opět s kůži na trh, nezůstali stát a do svého běžného života zařadili radost a kreativitu a také vášeň, která je hybným a velmi silným motorem pro mnoho věcí, pro které se pomalu odhodláváme.

Karneol má plošku na kterou se může postavit, tak jako je na první fotografii.

Je to nádherný a silný kámen, který může být jeho energií použit do celého prostoru, kde žijeme, pracujeme...

1,28 kg

2 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ