Krystalické Zrcadlo + citrín + elestial -

Vyprodáno

Unikátní boží kousek, Vesmírné krystalické Zrcadlo, které je z jedné strany leštěným krystalem, aby vynikla plocha krystalu, do které se má člověk dívat, z druhé strany se pak jedná o dokonalý Elestialní krystal. 

Jako energetické schodiště, kde každá část krystalu uchovává danou energie, kterou zesílí a vyšla dál na další úroveň.. a opět se energie uchová a opět zesílí, na vrchní části krystalu pak dochází až k energetickému výbuchu, neboť energie je zde tak silná, natlakovaná, ale krystal má velmi dobrou strukturu tuto enregie v sobě udržet. 

Jedná se o unikátní Jádro, které dokáže vyslat pulzační - skalární ? paprsky energii. 

Tento výraz se nyní stáhnul a doporučuji ho prostudovat, sama se na to musím podívat. Ale bude se jednat o energie mocnou, která byla zneužita a je propojena s naší pamětí i v Atlantídě, průvodci říkají, že už nějaké dostupné informace na síti budou... ale člověk by se k něm měl dostat sám, proto o nich zde nebudu psát. 

Pokud v sobě neseš pocit viny, kdy jsi viděl v jakékoliv sféře své milované bratry a sestry umírat, s tímto krystalem je potřeba, aby jsi tuto vinu už propustit. Zároveň na druhé straně člověk může mít aktivní pocit pomoci veškerým lidem, aniž bych si uvědomoval skutečnost, že některé duše nechtějí pomáhat a jsou zde kvůli zkušenostem. I zde tato energie musí být pochopena. 

Záměr každé duše je zcela individuální a já to přijímám, nepotřebuji ovlivňovat a zachraňovat svět. Vše se děje v dokonalém principu kosmického - zemského načasování. 

Naše Země jako živoucí Bytost s Vysokým Věděním, která přesně ví, cítí.

Tak i tento krystal bude ke každému přistupovat absolutně individuálně. Podle míry prošlých zkušeností Duše od samotného počátku Zrození Duše. 

Tento krystal navíc ve své dolní části už je nádherným cítrínem, to ještě víc násobí sílu krystalu. Jeho energie je napojena na Alkion - centrální Slunce a portál Slunce, jakožto prostor pro vstup do mléčné dráhy. Můžeš se vědomě zahalovat do zlatého portálu, který kolem sebe tento krystal vytváří. V tomto zlatém Světle stáváš se Zdrojem, tím, kým skutečně Jsi. Dotýká se tě hluboká Pravda a snímají se z tebe veškeré iluze a toho, co si myslíš, co by jsi chtěla, ale není to ta Pravá Zdrojová Podstata Života a toho proč jsi tady... 

a proč jsi právě teď tady? 

S krystalem se část po části uvolňuje naše buněčná, DNA paměť, ke které máme přístup. V každém patře krystalu uvolní se pro nás energie, které obsahují témata na dané vibraci a část skládačky pro naše puzzle jako celistvý obraz, který se nám má na Zemi poskládat. 

Od Vědomí do zapomenutí. Od zapomenutí opět do Vědomí. 

1,8 kg

13 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ