Katedrální Arkturian Záhněda

Vyprodáno

Výjimečná katedrální záhněda, velmi tmavá a hluboká až do morionu a přitom na světle průsvitná, kde nám poodhalí svou strukturu a kódy Akturiánů.

Je to velmi výjimečný krystal, jako Jádro oboustranné katedrály, jenž nese velmi ukotvenou energii, avšak je hvězdným krystalem. 

Pomáhá tak v galaktických otázkách a otevření se naší multidimenzionalitě. Tu nekonečnost, kterou neseme v našem otevření pocítit na zemi v našem malinkém fyzickém těle. 

Jsou to výjimečné kousky, které se mají dostat k lidem, neboť jejich úloha teprve nadejde. 

Je to krystal posvátné geometrie, narovnání práce s řádem Harmonie, kde opět uvádí dané energie do rovnováhy, své přirozené podstaty. Otevírá prostor pro to, aby se DĚLO. Aby kosmický a zemský proud mohl se dít ve své dokonalosti a my mu otevřeli svůj vnitřní prostor a chrám těla. 

Vše se může napravit do své zdrojové podstaty, pokud tomu dáme prostor také v myšlenkách, vzorcích a všeho, co jsme si mysleli že je možné - nemožné.

Jedná se o výjimečný krystal s unikátní energií, měl by jít do rukou člověku, který už s krystaly pracuje, neboť tento kámen je energeticky velmi prastarý a nesoucí mnohé informace a energie nejen pro tuto dobu, ale putuje časy a Věky. 

0,77 kg


5 185,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ