Katedrálová drůza 0,9 kg

Vyprodáno

Nádherná mistrovská katedrálová drůza, která je propojená se Světelným městem, do kterého můžete vstupovat, tato města a chrámy prošly svým vývojem a nesou tak určité zkušenosti a poučení, které nám mohou předávat. 

Jsou tam záznamy s spisy duchovních, kteří také sami prošli svou individuální cestu, každý z nich nese jiné esence a schopnosti a také museli projít mnoho zkoušek, než se dostali na místo, do vibrace, ve které se nyní nacházejí. 

Tak nám společně přichází skrz tento krystal napojení světlenou línií na určité předání, moudrost, které se má ukotvit zde na Zemi, které se má zažít, pocítat skrze naše fyzická těla. 

Krystal předává učení a také různé ,,nové,, postupy, metody, léčení. To, abychom byli otevřeni nových věcem a poznání, které je zatím pro nás fyzicky neuchopitelné. Pokud cítíte, že jste na něco připravování, že se ještě něco musíte naučit, nebo vám má být něco důležitého předáno nebo aktivováno pro vaši nastávající práci, tento krystal může být právě pro vás.

V krystalovém chrámu, světelném městě můžete cítit také svůj domov, prastarou energii Domova, klidu, bezpeční, společenství bytostí. 

S krystalem přichází určité uvolnění a lehkost, že není potřeba důmyslných technik a studií, ale že věci jsou mnohdy mnohem jednodušší, než se zdá...


2 770,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ