Katedrálový Lemurský křišťál 3,85 kg

Vyprodáno

Majestátný lemurský katedrálový křišťál, který nese přímé napojení vnitřním portálem a světelným paprskem na Katedrálu Lemurie a veškeré knihovní spisy, předání, informace, které jsou k dispozici pro ucelené Lemurské učení, které bylo zapsáno pro další generace a které je propojené s předáváním. 

Je zde předání i hvězdných bratrů a sester, kteří přinášeli nové technologie i předání, Lemuřané s nimi byli v úzkém kontaktu, neboť vše, co se odehrávalo v minulosti bylo připraveno zároveň pro tyto dny a tuto Přítomnost, neboť vše je propojené. 

Přichází velký projekt, kde se setkají vysoké duše a každý přináší svou dokonalou esenci, úlohu, kterou by si měl být každý v katedrále učení Vědom. Respektuje, dává prostor, avšak zastává roli, na kterou je určený. 

Energie Katedrálového Lemurského krystalu je velmi silná, čistá. Zvládne ji ten, který je přiraven snášet velké dávky světla a už prošel určitou silnou rekalibrací a sám doma má už nějaké mistrovské krystaly, které ho na tohoto mistra připravovaly.

Energie ohledně tohoto krystalu nejsou předatelné, ani zde nemají být všechny uvedeny. Neboť mnohé z toho, co nese, se otevře v napojení skrze Srdce, kdy nás vezme do portálu, kde se vše odehrává. A odehrává se to pokaždé jinak,  podle toho v jaké jsme právě vibraci, nalazení, na co jsme připraveni otevřít, odehrává i dle důležitých datumů propojených s krystalem. 

8.8.2020  2.2.2022

Tento mistrovský katedrálový Lemurský křišťál pochází z čistých horských Himalájí, kde byl pro nás do dnešního dne uchován. 


16 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ