Kódový Citrín se závojem záhnědy

Vyprodáno

Unikátní přírodní citrín, ostré barvy - zlaté, oranžové a žluté a ve svém vrcholu prochází záhnědové naváté paprsky, jemnohmotně prostupující. Je to výjimečný kousek leštěného přírodního citrínu, který vznikl přírodně v lůně Matky Země, nikoliv lidmi zahříváním nebo ozařováním, což je většina citrínů na našem trhu. 

Citríny jsou propojeny se Slunečními paprsky, galaktickými Sluncem, jenž nám předává nové kódy a energie Vzestupu, které pak přijímáme do našeho pole, mnoho z toho však k nám v plné dávce nesestoupí a tak jsou i citríny naprogramovány tak, aby byly na tuto sféru přímo napojené a jeho paprskem tak mohli přijímat energie, které k nám proudí.

Citrín má velmi silné vyzařování, vidíte, že i jeho barva je taková ostrá. Která znázorňuje sílu energie a také určitou Nekompromisnost... Má vlastní silné Vědomí a nechce dovolit, aby jeho potenciál nebyl naplněn. Nebyl naplněn také u člověka, který ho bude vlastnit... 

Bude dávat svůj prostor, ale ve věcech, na které už se příliš dlouho čeká, bude jako osobní kouč, průvodce, který vám ukazuje důsledky nekonání a zároveň pozitiva pro to jít dál, posunout se k TĚM KROKŮM...

Prostupující záhněda právě pomáhá těm, kteří potřebují tak nějak více ENERGIE. Pro silnou duši, která se jen tak neskolí a nevidí moc problémů, ale zastavuje jí určité pasivita a klid, který může vnímat jako větší prioritu, než konání a akce, a tak některé věci nevykonává a přitom by Duše chtěla. 

Není čas na mezistupně, vize vykonej ve velikosti, která k tobě přijde, nespokoj se s mezistupni, ale opravdu vykonej to, co máš.

Mlhové energetické kapsle a kódy, kde krystal je připravený na tu absolutně vysokou práci. Některé krystaly se zaktivovávají v průběhu času, otevírají se, kdy nastane ten správný čas, ale tento už pracuje nezávisle na majiteli, neboť je to jeho přirozená energie. Je to zároveň znamení, že na tuto energii je lidstvo a kolektivní Vědomí připravené...

Kapsle už jsou otevřené nebo už nastala ta doba, krystal už jede ... je napojený na zemské krystaly, na plamen Země. 

Krystal citrínu je mistrovský krystal Síly pro toho, kdo jej nyní i na dálku ucítí ve svém srdce, nebo ucítí horkost, možná se vám roztočí pole jako znamení toho, že krystal si vás volá.

Jeho síla a energie je nepředatelná.

Citríny především v této době velmi volají. Abychom vstoupili do naší síly, nechaly planou oheň našeho Srdce, naší Duše a následovali kroky s Vědomím sami sebe v napojení na Zemské a Kosmické energie v dokonalém souladu a harmonii.

0,864 kg 

13 300,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ