Kódový křišťál

Vyprodáno

Surový kódový křišťál, jenže má na každé straně krystalu nese kódy a otisky pro čtení a vysílání do prostoru. Jeho dlouhá propojená část je určitým mostem mezi polaritními energiemi, ukazuje nám naši aktivitu, tvořivost, sílu a harmonii a poté pasivitu, naše plynutí, otevření, odevzdání, klid.  

Křišťál na sobě nase mnoho hieroglyfů, symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Nesou take aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy. 

Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

Dále je v křišťálu na jedné straně ukotvena i Lemurská stopa a její napojení se na Lemurské účení, dary a pamět lemurského bratrstva a sesterstva.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukozovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat. 


2 000,00 Kč

U tohoto surového kódového křišťálu je také určitá ploška a krystal může stát :)

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ