Kódový surový křišťál + strážce záznamů

Vyprodáno

Surový kódový křišťál, jenže má na každé straně krystalu nese kódy a otisky pro čtení a vysílání do prostoru, může být pro toho, kdo vnímá kódy nebo tvary, nějak ho provází třeba také posvátná geometrie, zvuky. 

Křišťál na sobě nase mnoho hieroglyfů, symbolů, a kódů, které jsou v krystalu ukotveny a které jsou krystalickými paprsky předávány jak do prostoru, tak také působí na naše fyzické tělo. Jsou to jako soubory energií, které námi mohou procházet a přizpůsobovat (připravovat) nás na určité přijetí energií.

Nesou take aktivační kódy, které působí na světelný mozek, který pak spouští v příznivý čas určité transformační - aktivační, či čistící procesy.

Někdy je potřeba něco silného pustit, vyjmout, abychom se mohli s tím novým učením, novými informacemi zcela přeskládat, změnit své dosavadní nastavení na nové energie a principy.

S křišťály tedy můžeme vše, co si jen sami dovolíme a dokážeme představit. Tento krystal se s ními propojí a bude přesně vědět, kdo jsme a na čem pracujeme a co potřebujeme, abychom se posunuli, vyléčili...

Pomůže nám v práci sami se sebou, v ukazování toho, co máme změnit, opustit nebo transformovat a naopak co nám bude ukazovat naši velikost, co neseme za dary a jak s nimi pracovat.

0,45 kg

1 550,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ