Kolumbijský křišťál + duhové srdce + spojovatel času

Vyprodáno

Nádherný lemurský křišťál s vnitřním duhovým srdcem a jako spojovatel času s budoucími předpoklady. Jedná se o Kolumbijský horský křišťál velmi výjimečné čistoty a zářivosti a unikátně silnou laserovou energií. Slovy se jeho energie a výjimečnost nedá předat, je to malý kousek s výjimečnou energií a silou. 

Stačí jej mít poblíž našeho pole nebo v místnosti, kde pracujeme, u nočního stolku, aby na nás mohl svými krystalickými paprsky a světlem působit. 

Je to posvátný nástroj, jenž je propojený s ostatními lemurskými krystaly, které sdílí své učení a stažené záznamy, a tím se můžeme rychleji kolektivně posouvat.

Jeho čisté světlo nám zrcadlí naše nejvyšší potenciály a velikost, krásu naší duše, to kým ve svém jádru skutečně JSME. Prosvětluje rovněž veškeré části v nás, které bychom měli pročistit, uvolnit nebo v sobě překódovat.

Světlo, kódy a vibrace, které působí na veškerou buněčnou úroveň a naší světelnou DNA.

Tak jako ostatní Lemurské krystaly otevírají vědomou telepatii a spojení s multidimenzionálním vesmírem a komunikací s bytostmi vyšších dimenzí. Lemurské krystaly jsou vzájemně propojené pro naší společnou cestu Vzestupu.

Daný spojovatel času s Budoucností, možnými předpoklady toho, co jsme si jako Duše naplánovali a kam máme směřovat. A pokud jsem na křižovatce nebo váhám, nahlédnout po línii času na události a body, které s mojí duší rezonují v pozitivním směru, a tím bych je měl následovat...


1 500,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ