Královský lapis lazuli - 1,2 kg

Vyprodáno

Obrovský kus mocného Lapis Lazuli, jímž prostupuje zlatá pyritová cestička. Jeho energie byla dobře známa mnoha prastarým kultarám, které ho používali na rituální předměty a jako ochranné kameny a talismatny, Vědomé krystaly jako je Lapis Lazuli. Navíc tento krystal má plošku, takže může stát.

Tento krystal - Lapis je součástí i zlaté posmrtné masky Tutanchamona. Egypťané byli s tímto kamenem velmi propojení. Obsahuje Vědomí, bez iluzí, čistotu a Pravdu. Královna Kleopatra z krystalového lapisového prachu používala modré oční stíny...

Lapisy jsou zároveň propojeny s bohyní ISIS a jejím Vědomí, mystérii. Kdo cítí Egypt a propojení s touto první světelnou Bohyní, lapis je na duchovní cestě dobrým a silným průvodcem.

Krystal je velmi silným společníkem a rádcem, který nám zobrazuje naše iluze, chyby a také karmu z více rovin. Tento krystal má velmi přímou energii a tak je zde jako dar pro ty, kteří chtějí vidět skutečnou Pravdu a sejmout závoje iluzí. V tomto bodě pak plně příjmout Sebe Sama.

Krystal svou nádhernou královsky modrou barvou působí svým paprskem na Třetí Oko v propojení s Krční čakrou. Je propojen s kolektivní Moudrostí a vede nás k duchovní čistotě a Vědomým krokům v našem životě.

Lapis Lazuli ukazuje naše prošlé zkušenosti a jejich poučení, které jsme v nich nečerpali, tím nám ukazuje naši sílu a Sebehodnotu, abychom v určitých událostech neputovali v kruhu, ale vystoupili z něj.

Krystal má 1,2 kg

5 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ