Křišťál akášické vrstvy + fantom + portál

Vyprodáno

Nádherný křišťál, jenž v sobě nese unikátní energii. Prochází jím Fantom a také akášické vrstvy, které vás mohou nalazovat na plány vaší duše, ale také veškeré záchytné body, které jste si odkryly, abyste je mohli přečíst a nenarušilo to váš osobní plán. 

Mnoho z toho totiž chceme vykonat sami, bez pomoci ostatních, neboť bychom se připravili o důležitou zkušenost, kterou bychom pak chtěli projít znovu a zdolat ji :-) 

Najdi novou cestu, otevři své Vědomí, vnímej zprávy, které jsou ti předávány a použij je. Vnitřní celoplošný fantom předává Vesmírný řád a určitý vývoj duše, aby se člověk sám mohl podívat na svou línii a pochopil svůj vývoj až do dnešního dne, odpustil sám sobě i ostatním, pochopil příčiny vzniklých situací a došel ke smíření, aby již mohl začít svou línii od prvotního bodu Vědomí.

Tento kousek je plný světla a aktivních energií, je z Madagaskaru a jeho stěna je otevřená, tzn. že krystalem musela procházet voda, nebo byl v blízkosti vod, což značí i vrstvy na stěně krystalu. Tudíž je propojený i s vodou, a tak i majitel krystalu by k vodě měl mít velmi blízko, krystal pokládat do přírodních studánek, řek nebo i moře. Může vodu aktivovat i očišťovat, přivolávat do ní vyšší světelné informace. 

Je to zároveň osobní krystal a nese univerzální a širokospektrální energie, můžeme jimi přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, přenášet energie a informace, naopak pak vysílat své záměry a přání, aktivovat místa na těle i v přírodě, dodat jim energie a také léčit jeho paprskem...dá se použít na vše, co vaše srdce pocítí...


1 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ