Křišťál bílého hada - strážce záznamů

Vyprodáno

Vysokovibrační krystal na krk, který je strážcem záznamů. 

Krystal nás učí, že jsme se vším propojeni. Je průvodcem při našem ZNOVUZROZENÍ, kdy svlékáme svou starou kůži, abychom se nově zrodili a stali se vědomějšími lidmi, tvůrci našich životů.

Poukazuje na to, jak využíváme sílu v našem životě, jestli s ní vědomě zacházíme a používáme ji s rozmyslem, či energií a silou plýváme, pomáháme tam, kde bychom neměli.


1 600,00 Kč

Krystal nám pomáhá uvědomovat si odpovědnost za náš život, za veškeré naše činy, slova, která používáme, ale také slova nevyřčená, myšlenky, které jsou také živé a tvořivé.

Ukazuje nám naši důležitost, abychom se viděli v naší podstatě, cítili svou sílu a správně ji využívali, uměli sami sebe pochválit, avšak také zobrazuje nástrahy našeho ega, které ještě v určitých situacích můžeme mít i na naší duchovní cestě.

Tento krystal provází Průvodce - posvátný bílý had. 

Krystal je strážce záznamů. 

Délka Krystalu: cca 6 cm 


STRÁŽCI ZÁZNAMŮ

Velmi silné mistrovské krystaly, které v sobě nesou tajemství a moudrost vesmíru.

Krystaly byly vědomě naprogramovány jak vyššími bytostmi, které žili na zemi (atlantida, lemurie...) tak těmi, kteří jsou strážci poznání v jiných dimenzích vesmíru. tyto krystaly se zhmotnily na zemi, aby mohly vyzařovat a předávat zdrojovou pravdu, která mohla být na zemi manipulována nebo neviděna.

Čas těchto posvátných krystalů právě přichází, krystaly nesou záznamy, které přesahují naše lidské chápání a tak jej můžeš rozklíčovat a otevřít právě naše srdce. jejich vědění se nedá zneužít, neboť záznamy jsou předány pouze člověku s čistými záměry.

Tento krystal si vybere tebe, pošle své světlo do tvého srdce a ty budeš cítit, že tento krystal ti náleží. i když si nepřipadáš pro práci s ním povolaný nebo připravený.

Věř, že tvůj čas nadešel...


Veškeré krystaly, které na KrystalGalaxy.cz naleznete, jsou námi osobně vybrané, očištěné a aktivované ve zdrojovém krystalovém portálu a jsou připravené na propojení a práci s Vámi.

Máte nějaký dotaz na krystal, váháte mezi více krystaly a nebo hledáte něco opravdu výjimečného? Neváhejte nám napsat zprávu, jsme tady pro vás.

© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ