Křišťál bílého posvátného HADA + turmalín - 24 cm

Vyprodáno

Výjimečný surový prastarý křišťál, bílý posvátný had s jedním křídlem, kterým prostupuje očišťující turmalín. 

Mnohé mohlo být zneužito pro moc a chtění, mnoho z toho nás odvrací od skutečné Pravdy. 

Pravdy, která je uvnitř nás, u prastaré síly, díky které se můžeme dotknout Nekonečna. Je to čistá - bílá sexuální Tvůrčí energie, která v propojení s celým tělem a srdeční oblasti může odemknout veškeré dveře a zámky, která nás dokáže propojit se vším, co Jest, dostat nás k naší podstatě Duše, rozplynout se v Nekonečnu, ale také zároveň pocítit v jediném malém bodě tak silnou energie, která dokáže zrodit nové hvězdy, galaxie i Vesmír. 

Pravda, jenž je mnohým skryta a která se nedá sdílet, neboť na sexualitu a práci s ním nejsou žádné univerzální techniky, neboť každá duše je z jiných sfér, kde fyzická těla a sexualita nabývají naprosto jiných významů. Jedinou technikou pro objevení zdrojové síly je srdce a Láska. Pravá láska k partnerovi je nejvyšší posvátností a nejvyšší čistotou. Pravá Láska k sobě samým otevírá vnitřní Vesmír, hvězdu, která svým světlem září napříč Vesmíry. 

Křídlo s turmalínem pomáhá očišťovat iluze, z mřížky pak pokřivení sexuality, která může být učiteli předávána v dobrém světle, ale skutečná pravda je ve vašem srdci, Lásce k sobě - Lásce k partnerovi. Zde se odemykají klíče i témata, která jsme se rozhodli objevovat, zjišťovat skrze fyzická těla, jenž v mnohých sférách fungují úplně jinde. 

Nic není špatně, nesrovnávejte se s ostatními, příběhy Duší jsou nekonečné a možná právě ony pojmenované ,,bloky,, vůbec blokem být nemusí. Dívejte se na vše z Nadhledu. 

Hadínek, strážce posvátné sexuality a očištění má 24 cm, nese bílý krystalický plamen se kterým můžete pracovat. 


4 400,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ