Sloup světla s esencí záhnědy - Channeling 2 kg

Vyprodáno

Světelný křišťálový sloup s velmi nádhernou a silnou krystalickou energií, která v sobě nese zároveň i ukotvující esenci Záhnědy a zároveň ve tvaru krystalu Channeling, který slouží pro komunikace a přijímání jemnohmotnějších zpráv. Na druhé fotce můžete vidět bytost tvář, poznáte jej? 

Křišťál se zesílenou energii vyzařování krystalických energií a záhněda jako dokonalý pomocník v přijímání těchto vysokovibračních energií do fyzického těla na těch nehlubších úrovních. Duch plně ve hmotě.

Takováto světelná křišťálová špice je jako hlavní krystal do domu, prostoru, kde může ukotvit svoje Světlo a rozprostřít své vysokovibrační energie a zahalit vše do Světla. Křišťál, jenž se zde Vědomím ukotví a může být portálem, zářičem, vysílačem - přijímačem energií a kódů Vzestupu a osobního Rozpomenutí, které je vždy individuální. 

Křišťál je čisté Vědomí, které pracuje s každým člověkem individuálně, nenese jen to a ono vyzařování, ale Vědomí, které dává vždy každému to, co přesně potřebuje... a pokud má někde z účastněných pocit, že se chce vůči těmto energiím odklonit, je to v pořádku a krystalické Vědomí to plně respektuje, ke každému přistupuje ve svobodné vůli. 

Mnoho lidí pracuje se surovými krystaly, avšak mnoho duší z různých sfér vidí krystalické obelisky, které stahují a vysílají energii v čistém portálovém světle, jako majákem pulzujícího světla skrze čas i prostor. 

Křišťál Světla Channeling přichází jako pomocník pro naučení se přijímání a stahování konkrétních informací osobních, odpovědí na naše otázky, ale také pro kolektivní práci a stahování kódů, energií, symbolů, textů nebo pocitů, které se zde chtějí ukotvit na Zemi skrze naše Vědomí a fyzické tělo. 

Abychom se naučili navnímat, kdy je nejvhodnější doba pro nás přijímat zprávy, jakou technikou a také co vám brání v tom přijímat zprávy, jestli je to důvěra v to, co přichází, pochybnosti o sobě, svých darech, či bloky z minulosti, zastavení své síly. Ukotvit se sám v sobě, vnímat jasné signály srdce a našeho těla a otevřít se komunikaci a propojenosti Vesmíru - Země, která k nám hovoří skrze mnohé směry a jazyky. Jaký jazyk poznáš a budeš následovat, který rozvineš a nebudeš pochybovat a přijatých zprávách, je jen na tobě.. 

Jeho světlo prostupující, aby nám pomohl najít shluky energií, body, které potřebujeme uvolnit, kde potřebujeme odpustit, něco přijmout, něco pochopit nebo někde naopak něco vykonat. Vše z úrovně srdce v propojení s naším Vědomím, odkývá to, na co jsme připraveni a na co nastává náš čas.

Tyto křišťály velmi působí na naše fyzická těla a jemnohmotnější světelná těla, aktivace a otevření určitých záznamů v nás, jako energetické spínače v našem těle. Křišťál nás nalazuje na jemnohmotnou energii a komunikaci s dalšími světelnými sférami v různých dimenzích, díky předávání vysokovibračních paprsků portálu světla jdou informace a nalazení snadněji přijímat.

Pomáhá nám právě s fyzickým tělem, aby pro něj byly procesy přijatelné a v lehkosti, aby duchovno nebylo odděleno od našeho každodenního života, ale naopak propojeno. Esence záhnědy pomáhá ukotvit veškeré duchovní Vědění, toho, co naše duše zažila, aby se vše plně ukotvilo ve hmotě. Se silným propojením s Matkou Zemí a uzemněním.

Pomáhá nám tělo prosvětlovat a také uvolňovat energeticky vše, co můžeme pustit, abychom zbytečně v sobě nedrželi. Krystal nám ukazuje situace, kterých se držíme, starého myšlení, energií, a chápání, abychom mohli dojít do bodu ,,AHA momentu,, a pochopením a prožitím věci opravdu změnit.


9 900,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ