Křišťál channeling + hologram 1,333 kg

Vyprodáno

Nádherná velká světelná křišťálová špice jako zářič vysokých vibrací a Světla v energetickém tvaru jako channeligový krystal, který v sobě nese i energetickou kapsli, která dokáže vysílat hologramy. 

Můžeme tak dané informace přijímat portál našeho osobního světla Vědomím, ale zároveň některé informace i uzřít skrze plochu krystalu, která vyšle energetický hologram příběhu pro lepší pochopení a uchopení. 

Hologramy se navíc přizpůsobují osobním darům a vnímáním, krystal si sám nacítí, jaká složka je pro nás pro přijetí a pochopení nejpřijatelnější.

Navíc tento hologram pracuje i pokud spíme nebo meditujeme, tak dokážeme více informací a vjemů přijmout naším Srdcem.

Je pro ty, kteří stahují zprávy pro sebe, ostatní, ale také kolektivní záměr Vzestupu. Křišťálová špice přichází jako pomocník a průvodce v přijímání a stahování informací, vše v lehkosti a absolutním uvolnění, kde skrze nás se chtějí informace propojit a projevit se dál.

Křišťál na nás bude působit svým světlem, kde nás bude prosvětlovat a uvolňovat a zobrazovat nám bloky, které máme nejen v komunikaci, ale také na fyzickém těle, kde je ona průchodnost a uvolnění potřebné.

Je zde potřeba i nehodnotit a neanalyzovat mozkem, aby se skutečně mohlo stáhnout to, co má.. nikoliv to, co si myslíme, že tak je nebo není. Je to rovnávat a nezaujatost přijímaných informací. Dovolit si vnímat různorodost a cestu každého z nás.

Pokud do svého života přijímáme channelingový křišťál, říkáme Vesmíru i sami sobě pomyslné ano - jsem připraven. Neboť zde mohou přicházet jak informace o mě samém, co chci vědět a pochopit, ale také pro vyšší dobro a kolektivní Vnímání. 


4 600,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ