Křišťál channeling špice + fantom

Vyprodáno

Velmi světelný Křišťál ve tvaru channeling krystalu jako osobní krystal, který pro nás stahuje a vysílá jak potřebné vibrační energie, tak zprávy, které k nám mají přijít pro naše zvědomění - pochopení.

Bude zde jako komunikátor s bytostmi Světla a také anděli, kterým se snažíme porozumět. Tento osobní křišťál je určený na veškerou práci, kterou pocítíme naším srdcem. Ve špici je dále fantom. 

NA KŘÍDLECH LÁSKY

Často svou pozornost směřujeme bytostem z vyšších sfér, které cítíme poznat, které cítíme, že jsou naši hvězdní bratři a sestry, se kterými cítíme propojení. Že jsou součástí naší galaktické historie, že jsou s námi propojeni a že i my jsme často jejich zástupci a vyslanci zde na Zemi.

Někdo se teprve otevírá myšlence na jiné rasy, někdo začíná mít první kontakty skrze sny a meditace. Někteří už vědí, které rasy jsou jim blízké a cítí tam část svého domova. Někteří už s bytosti světla dokonce komunikují a někteří se už se setkávají a pracují se svou rodinou Duše …

Avšak já nyní z hvězd a galaxií sestoupím zpět na Zemi.

Je tady někdo, komu mnozí věnujete jen velmi málo pozornosti. Je tady někdo, kdo je tady s vámi od samotného narození jako váš nejosobnější průvodce. Prošel s vámi veškeré nemoci, pády, rozchody, bolesti a utěšoval vaši duši a držel vás přitom v náručí… Provázel vás i v těch nejkrásnějších a nejradostnějších chvílích vašeho života. Vždy stál a vždy bude stát po vašem boku a nedá se slovy vyjádřit Láska a energie, která od něj k nám proudí.

Je to tvůj strážný Anděl, tví Strážní Andělé…

Ti nejbližší, kteří jsou v bezpodmínečné Lásce a Službě k nám jako naši průvodci, ochránci a ti, kteří nám pomáhají předávat a jasně vnímat znamení, které nás vedou k tomu, abychom byli konečně sami sebou, neboť jsme dokonalí právě takoví, jací jsme a oni to jasně vidí a nikdy o vás nepochybují…

Od prvního nádechu, až po tvůj poslední výdech jsou s tebou.

A jsou to bytosti, které jsou nám nejblíž, kteří mohou být v naší fyzické úrovni a zasahovat, odklánět, podporovat, předávat zprávy a znamení a jejich přítomnost tak můžeme cítit ze všech nejsnáž…

Ráda bych předala, jak je nádherné a důležité poznat své osobní strážné anděli. Někdo zná jména hvězdných bytostí, se kterými komunikuje, ale bohužel nezná jména těch svých nejbližších?

-

Tato geometrie vznikla jako nádherné a hluboké poděkování všem strážným andělům. Za jejich Lásku, oddanost, pomoc a zkrátka, to, že tady pro nás ve všech chvílích života jsou a my si to často ani neuvědomujeme a své zraky upínáme do nebes, místo vedle sebe…

Aby i tyto krystaly nesoucí tento záměr a otisk vyslaly paprskem tuto naši lásku a vděčnost andělům. Aby tyto krystaly, které byly v geometrii, i tobě pomohli v pocítění, propojení a komunikací s těmi, jenž jsou pro tebe nyní na Zemi nejbližší.

D Ě K U J I za všechny, za které děkovat mohu…

S Láskou Hana Sahhu-Arah

0,42 kg

2 800,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ