Křišťál Duhových vodopádů

Vyprodáno

Nádherný dimenzionální duhový křišťál, který je plný duhy a světla, energie křišťálu jsou velmi nové, lehké, hravé a neustále se proměňující.

Pomáhá v tom, abychom v každodenním životě uviděli radost z maličkostí, více se radovali, byli jako děti, znovu uvěřili v zázraky, znovu uvěřili v bytosti, které jsou součástí tohoto světa. Abychom ve svém srdci, ale také celém těle cítili, že věci jsou jinak a že jsou lehké, plynou a vše se děje...

Abychom se očistili pod duhovým vodopádem, který z nás smývá veškeré energie, které již nejsou v souladu s naším Já s naší duší. Tekutý krystalický duhový vodopád, který námi prochází a očišťuje nás a také v nás aktivuje naše světlo, krásu kterou každá duše nese. Rozpomenutí si na naši ČISTOTU. 

Že jsme na naší cestě podpořeni, že nejsme sami, že je o nás postaráno.

Že jsme přišli život na Zemi si především užit, nebrat věci tak vážně, vyzkoušet vše, co je ve hmotě možné... není duchovnějšího člověka, jen toho, který opravdu žije ve svém srdci, ať je milionář nebo samotář, který žije v lese, nic není víc a nic není míň. Všechny projevy Vesmíru a Božské dokonalosti JSOU.

Skrz krystal přichází energie hravosti, radosti, pochopení, čisté ,,dětské,, bezpodmínečné energie, která se chce ukotvit na Zemi.

Krystal je propojený se sférou Jednorožců, léčitelů a Průvodců lidí na Zemi. 


2 700,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ