Křišťál fantom samoléčitel

Vyprodáno

Surová křišťálová léčitelská hůlka s vnitřními zelenými fantomy a z druhé strany zahojený samoléčitel velmi hluboké energie. Na jeho těle rostou malé krystalky, jenž propojují hluboké poznání moudrosti a Nových energií, nových principů. 

Tento křišťál je zde především pro řešení a léčení, pochopení vzniklých bodů, kde se staly nějaké bloky, fyzické problémy, jejich počátek, abychom věci pochopili, odpustili a mohli se tak po tomto přijetí otevřít uzdravení těla.

Pro ty, jenž své tělo mají v souladu s Duechem, Duší pak s tímto krystalem mohou narovnávat do své podstaty posvátnou geometrii těla a aktivaci na úrovni DNA. Krystalická promněna skrze naše fyzické tělo.

Krystal léčitel nás také otevírá léčení těch nejhlubších energiích v nás, propuštění bolesti, smutku, nenaplnění, samoty.

Zelená esence nás prostupuje a velmi uklidňuje, nalazuje na to, že je všechno v pořádku a že pokud opravdu chceme, věci se změní, vyléčení je možné. Sebevědomí, pochopení situace a přijetí naší síly, přijetí Víry.

Krystal v sobě nese vše, co normální křišťály, které jsou nositeli nádherných univerzálních schopností, se kterými můžeme jakkoliv pracovat. Přijímat a stahovat energie, nové informace, kódy, naopak pak vysílat, aktivovat, léčit jeho paprskem.

Krystal má 18 cm 


3 000,00 Kč
© 2019 WWW.KRYSTALGALAXY.CZ